1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Doğanın Döngüsüyle Uyumlu Yaşamak: Beden ve Doğa İlişkisi – Hayatın Sembol Dili Pdf indir

Doğanın Döngüsüyle Uyumlu Yaşamak: Beden ve Doğa İlişkisi – Hayatın Sembol Dili Pdf indir
0

Doğanın Döngüsüyle Uyumlu Yaşamak: Beden ve Doğa İlişkisi – Hayatın Sembol Dili pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Doğanın Döngüsüyle Uyumlu Yaşamak: Beden ve Doğa İlişkisi – Hayatın Sembol Dili kitap ile ilgili özet bilgiler. Doğanın Döngüsüyle Uyumlu Yaşamak: Beden ve Doğa İlişkisi – Hayatın Sembol Dili kitabı yazar Meltem Reyhan tarafından kaleme alınmıştır. Doğanın Döngüsüyle Uyumlu Yaşamak: Beden ve Doğa İlişkisi – Hayatın Sembol Dili kitabı 136 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 11,5 x 16,5 ebatında olan Doğanın Döngüsüyle Uyumlu Yaşamak: Beden ve Doğa İlişkisi – Hayatın Sembol Dili kitabın 1. Basım İndigo Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Doğanın Döngüsüyle Uyumlu Yaşamak: Beden ve Doğa İlişkisi – Hayatın Sembol Dili pdf oku, Doğanın Döngüsüyle Uyumlu Yaşamak: Beden ve Doğa İlişkisi – Hayatın Sembol Dili PDF yandex, Doğanın Döngüsüyle Uyumlu Yaşamak: Beden ve Doğa İlişkisi – Hayatın Sembol Dili PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Doğanın Döngüsüyle Uyumlu Yaşamak: Beden ve Doğa İlişkisi – Hayatın Sembol Dili PDF Oku

Günümüzde “daha iyi bir hayat” baskısıyla büyükşehirlerin ritminde, televizyon seyretmeyi uykuya, sosyalleşmeyi sakinleşmeye tercih edebilinmekte. Güneş hep tepedeymiş gibi yaşamak istiyoruz. 

Yaratım ve yıkım döngüsünün bir parçası olan mevsimlerin, yenilenme süreçlerinin ve ekolojik sistemin üzerimizdeki etkilerinin farkında mısın? 
Sadece yeme içme alışkanlıkların değil, hangi duygu ve davranışların sağlığını etkiler? 
Duygusal tepkilerini ve hissedişlerini değiştirmek için neler yapmalısın? 
Organlarını iyileştirmek için hangi mevsimde, nasıl yaşamalısın? 
Bedenini hangi mevsimde, nasıl arındırmalısın? 

Bu kitapta bulunan; Doğu tıbbının en mühim kaidelerindan birisi olan elementler döngüsü, mevsimler ve bedendeki organların yenilenme prensipleri, sıcak ile soğuğun beden ve psikolojimize etkisi, bedensel ve ruhsal arınma tavsiyeleri yolunu kolaylaştırabilir. 

Hayatın akışıyla yaşa; ruh, beden ve zihin sağlığın dengede olsun.