1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Doğa Kitabı: Bitkiler-Hayvanlar ve Gezegenimiz Pdf indir

Doğa Kitabı: Bitkiler-Hayvanlar ve Gezegenimiz Pdf indir
0

Doğa Kitabı: Bitkiler-Hayvanlar ve Gezegenimiz pdf indir, Ekoloji/Çevre Bilim türünde kaleme alınan Doğa Kitabı: Bitkiler-Hayvanlar ve Gezegenimiz kitap ile ilgili özet bilgiler. Doğa Kitabı: Bitkiler-Hayvanlar ve Gezegenimiz kitabı yazar Marianne Taylor tarafından kaleme alınmıştır. Doğa Kitabı: Bitkiler-Hayvanlar ve Gezegenimiz kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Doğa Kitabı: Bitkiler-Hayvanlar ve Gezegenimiz kitabın Türkçe Maya Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Doğa Kitabı: Bitkiler-Hayvanlar ve Gezegenimiz pdf oku, Doğa Kitabı: Bitkiler-Hayvanlar ve Gezegenimiz PDF yandex, Doğa Kitabı: Bitkiler-Hayvanlar ve Gezegenimiz PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Doğa Kitabı: Bitkiler-Hayvanlar ve Gezegenimiz PDF Oku

Kapsamlı ve kolay anlaşılabilen Doğa Kitabı, çevremizle yeniden bağlantı kurmamızı sağlamak maksadıyla doğaya yeni bir gözle bakıyor. Göz alıcı ve öğretici çizimlerle resimlendirilmiş bu eser, kuş göçlerinden yaprak emsallarine bakarak ağaçları adlandırmaya, beneklerine bakarak mantar türlerini ayırt etmeye, orman meyvelerini ve kaya oluşumlarını tanımaya kadar, her konuyu konu alıyor.

• Ağaçlardan çiçeklere, mantarlara, kuşlara, memelilere, sürüngenlere, böceklere ve balıklara kadar her konu ile ilgili geniş bir şekilde açıklamalar

• Ekoloji ve Dünya gezegenine dair enteresan bilgiler

• Doğanın işleyişi, etrafınızdaki flora ve fauna ile ilgiliki gerçekler