1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Dinginliğin Gücü Pdf indir

Dinginliğin Gücü Pdf indir
0

Dinginliğin Gücü pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Dinginliğin Gücü kitap ile ilgili özet bilgiler. Dinginliğin Gücü kitabı yazar Eckhart Tolle tarafından kaleme alınmıştır. Dinginliğin Gücü kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2003 ile basılmıştır. ebatında olan Dinginliğin Gücü kitabın Akaşa Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dinginliğin Gücü pdf oku, Dinginliğin Gücü PDF yandex, Dinginliğin Gücü PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dinginliğin Gücü PDF Oku

İlk kitabı Şimdi’nin Gücü ile milyonlarca insana ulaşan Eckhart Tolle, bu çok beklenen yeni kitabında öğretisinin özünü herkesin anlayabileceği kısa özdeyişler halinde sağlamaktadır. Tolle, zamanımızın ruhsal gereksinimlerini anlatmakta, tüm spiritüel geleneklerin özünden yararlanarak, bu gerçekleri çiçeği burnunda bir biçimde ifade etmektedir. Sonuçta ortaya hem kadim hem de çağdaş olan, ebedi ve kuvvetli mesajlarla dolu bir eser çıkmıştır.
Dinginliğin Gücü, içerdiği mesajların sessiz sihrini gerçekleştirmesine izin verecek okurlar için gerçek bir uyanış ve dönüşüm sağlayabilir.

Sayfa Sayısı: 120

Baskı Yılı: 2003

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akaşa Yayın