Din Kitapları

Din İşleri Yüksek Kurulu Fetvalar Pdf indir

Din İşleri Yüksek Kurulu Fetvalar pdf indir, İslamiyet türünde kaleme alınan Din İşleri Yüksek Kurulu Fetvalar kitap ile ilgili özet bilgiler. Din İşleri Yüksek Kurulu Fetvalar kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Din İşleri Yüksek Kurulu Fetvalar kitabı 16 x 24 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Din İşleri Yüksek Kurulu Fetvalar kitabın Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Din İşleri Yüksek Kurulu Fetvalar pdf oku, Din İşleri Yüksek Kurulu Fetvalar PDF yandex, Din İşleri Yüksek Kurulu Fetvalar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Din İşleri Yüksek Kurulu Fetvalar PDF Oku

1029 fetvadan bir araya gelen bu eserde, ilmihal konularının yanında halkımızın ihtiyaç duyabileceği genel fıkhî meseleler de bulunmaktadır.  Bunlar; İtikad, Taharet, Namaz, Zekât ve Sadaka-i Fıtır, Oruç, Hac ve Umre, Kurban, Adak ve Yemin, Dua, Tövbe, Zikir ve Kur’an, Aile Hayatı, Vasiyet ve Miras, Ticari Hayat, Helaller ve Haramlar ve Sosyal Hayat ana başlıkları altında toplanmıştır.

Diyanet İşleri Başkanlığı Kurul üyeleri ile uzman ve uzman yardımcılarının uzun ve titiz çalışmaları sonunda vücut bulmuştur. Kitabın, dinî yaşamımızın şekillenmesine katkı sunacağını temenni eder, hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederiz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu