1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Dikkat! Koca Aranıyor Pdf indir

Dikkat! Koca Aranıyor Pdf indir
0

Dikkat! Koca Aranıyor pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Dikkat! Koca Aranıyor kitap ile ilgili özet bilgiler. Dikkat! Koca Aranıyor kitabı yazar Gülcan Bülbül tarafından kaleme alınmıştır. Dikkat! Koca Aranıyor kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Dikkat! Koca Aranıyor kitabın Ciltsiz Parga Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dikkat! Koca Aranıyor pdf oku, Dikkat! Koca Aranıyor PDF yandex, Dikkat! Koca Aranıyor PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dikkat! Koca Aranıyor PDF Oku

“Kıvrak bir zeka, müthiş mizahi bir yetenek. Kahkahalarda boğulmaya hazır mısınız? O zaman sizi Küçük Şeytan Gül ile Terminatör Şakire’nin trajigülünç dünyasına alalım!”

-R. Gaye ÖNEL-

 

“Kim Terminatör Şakire’ye karsı koyabilir ki? Şimdi de gözünü evde kalmaya niyetli kızına çevirdi. Yanlış bilinmesin öldürmek için değil, evlendirmek için… Hadi o zaman şimdide Koca Avı başlasın!”

-Jennifer Royce-

 

“Yazım üslubuyla ve kurgusuyla sizi hem şaşırtacak hem de mizahi beklentinizi bi hayli fazla karşılayacak. Talihi koca adaylarından yana bir türlü gülmeyen Gül’ün, maceraları keyifli vakit geçirmek için çok iyi bir seçim. Bakalım Gül mikimmil adayını bulabilecek mi?”

-SiyahLotus-