1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Dikili İlişkiler Pdf indir

Dikili İlişkiler Pdf indir
0

Dikili İlişkiler pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Dikili İlişkiler kitap ile ilgili özet bilgiler. Dikili İlişkiler kitabı yazar Haluk Tatar tarafından kaleme alınmıştır. Dikili İlişkiler kitabı 192 sayfadan oluşmakta olup 3. Hamur ile basılmıştır. 13,7 x 21,5 ebatında olan Dikili İlişkiler kitabın 1. Basım İnkılap Kitabevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dikili İlişkiler pdf oku, Dikili İlişkiler PDF yandex, Dikili İlişkiler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dikili İlişkiler PDF Oku

Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki, gizlilik sıfır. Sosyal medya senin tüm sırlarını biliyor. Monoton hayatlarımızı televizyon veya internette gördüğümüz senaryolara veya akıl almaz başarı hikâyelerine dönüştürme derdindeyiz.

Arkadaş olarak, sevgili olarak, eş olarak, dost olarak dışarıda bir yerlerde müthiş birileri var. Sen de onlara şans eseri denk geleceksin.  Peki, sorun ne mi? Ya o müthiş seni katledecek veya sen onu bozacaksın. Nasıl mı? 

Bu kitapta amacımız ilişkilerin kötü yönlerini göstermek değil. En azından yalnızca o değil. Potansiyel hataları görelim ve nasıl bir şeyleri düzeltebiliriz veya yanlışları önüne geçeriz onu bilelim. Yoksa güzel başlayan ama büyüsünü bozduğumuz tüm diğer ilişkilerimizde olduğu gibi zaten önümüzdeki maçlara inceleyeceğiz.

Hazırsan biraz hayallerini yıkacağız. Seninle ben yıkacağız. Lakin söz veriyorum: 

YERİNE DAHA İYİLERİNİ İNŞA ETMEK ÜZERE!