Din Kitapları

Dijital Ölümsüzlük ve Ruh! Pdf indir

Dijital Ölümsüzlük ve Ruh! pdf indir, Tasavvuf türünde kaleme alınan Dijital Ölümsüzlük ve Ruh! kitap ile ilgili özet bilgiler. Dijital Ölümsüzlük ve Ruh! kitabı yazar Hayati Sır tarafından kaleme alınmıştır. Dijital Ölümsüzlük ve Ruh! kitabı 15,5 x 23 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Dijital Ölümsüzlük ve Ruh! kitabın Hayykitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dijital Ölümsüzlük ve Ruh! pdf oku, Dijital Ölümsüzlük ve Ruh! PDF yandex, Dijital Ölümsüzlük ve Ruh! PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dijital Ölümsüzlük ve Ruh! PDF Oku

Teknolojik Tekillik / Yapay Zekâ / DNA Ve Yeni İnsan..

Şifreleri kırma, sembolleri anlamlandırma, ipuçlarını birleştirme kitabı bu. İnsanın, en şerefli mahlukatın kurtuluşu için, yeryüzü halifesinin ‘yeni dijital insan’a dönüşmemesi için bir çığlık! Yoksa şeytanın insana secde etmediği o andan bu yana yaşananların metafizik özeti mi?

Ahir zamanlardayız ve kötülük hızlandı. İnsanlık onurumuz çiçeği burnunda tekno-silahlarla örseleniyor: Yapay zeka, teknolojik tekillik, dijital ölümsüzlük, nesnelerin interneti, kuantum bilgisayarlar, tanrı parçacığı, nanoteknoloji… Duygularımız dahil tüm mahremiyetimizi ‘görünmez’ merkezlere veri olarak gönderen mobil cihazlarımız… Ve dijital çağın enerjisiyle ‘yaratılmaya’ çalışılan Kabala’daki Adam Kadmon türevi Dünya Kralı Metalik Mesih!

Elinizdeki kitap alakasız gibi görünen bu parçalanmış bilgileri Kur’an-ı Kerim rehberliğinde bütünlüyor. Şeytanın son hamlelerini deşifre ederken hepimize Cennet’i hatırlatıyor. Ve seçimi size bırakıyor: Huzurlu bir İnsan-ı Kamil mi olmak istersin yoksa elektrikle beslenen bir ölümsüz mü?

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu