1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Dijital Fotoğrafçılık Hakkında Her Şey Pdf indir

Dijital Fotoğrafçılık Hakkında Her Şey Pdf indir
0

Dijital Fotoğrafçılık Hakkında Her Şey pdf indir, Fotoğraf – Grafik Sanatı türünde kaleme alınan Dijital Fotoğrafçılık Hakkında Her Şey kitap ile ilgili özet bilgiler. Dijital Fotoğrafçılık Hakkında Her Şey kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Dijital Fotoğrafçılık Hakkında Her Şey kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Dijital Fotoğrafçılık Hakkında Her Şey kitabın Digital SLR Photograpy tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dijital Fotoğrafçılık Hakkında Her Şey pdf oku, Dijital Fotoğrafçılık Hakkında Her Şey PDF yandex, Dijital Fotoğrafçılık Hakkında Her Şey PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dijital Fotoğrafçılık Hakkında Her Şey PDF Oku

Digital SLR Photography dergisi okurlara sunduğu dijital fotoğrafçılıkla alakalı detaylarını kitaplaştırdı. Özellikle amatör fotoğrafçıların ellerinden düşüremeyecekleri bu kitabın içeriği ise;

-Makinanızı Tanıyın,
-Temel bilgiler,
-Kompozisyon,
-Manzara ve Doğa,
-Portre,
-Makro,
-Siyah Beyaz
bölümlerinden buluşmaktedir.

Fotoğrafçılık, heyecan verici ve yaratıcı görseller oluşturabileceğiniz bir sanat dalıdır. Bu kitap ile siz değerli okurlarımıza; yaratıcı portreleri çekebilmeniz için püf noktalarını anlatırken, muhteşem görsellikte manzara fotoğraflarını görebilmeniz için tavsiyelerde yer alıyoruz. Makro yaşamın ayrıntı kısmını ve siyah beyaz fotoğrafların çekim gücünü yine sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Bu kitap sayesinde sizlerde bir çok alanda kabiliyetlerinizi nasıl geliştireceğinizi keşfedeceksiniz.

İster DSLR fotoğraf makinesi kullanın isteğe göre kompakt fotoğraf makinesi, buradaki bilgiler ışığında daha yaratıcı fotoğraflar çekebilmenin ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

Sayfa Sayısı: 244

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Digital SLR Photograpy