1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Dijital Dönüşüm – Kitlesel Yok Oluş Çağında Hayatta Kalmak ve Başarılı Olmak Pdf indir

Dijital Dönüşüm – Kitlesel Yok Oluş Çağında Hayatta Kalmak ve Başarılı Olmak Pdf indir
0

Dijital Dönüşüm – Kitlesel Yok Oluş Çağında Hayatta Kalmak ve Başarılı Olmak pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Dijital Dönüşüm – Kitlesel Yok Oluş Çağında Hayatta Kalmak ve Başarılı Olmak kitap ile ilgili özet bilgiler. Dijital Dönüşüm – Kitlesel Yok Oluş Çağında Hayatta Kalmak ve Başarılı Olmak kitabı yazar Thomas M. Siebel tarafından kaleme alınmıştır. Dijital Dönüşüm – Kitlesel Yok Oluş Çağında Hayatta Kalmak ve Başarılı Olmak kitabı 268 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 15 x 23,5 ebatında olan Dijital Dönüşüm – Kitlesel Yok Oluş Çağında Hayatta Kalmak ve Başarılı Olmak kitabın 1. Basım Paloma Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dijital Dönüşüm – Kitlesel Yok Oluş Çağında Hayatta Kalmak ve Başarılı Olmak pdf oku, Dijital Dönüşüm – Kitlesel Yok Oluş Çağında Hayatta Kalmak ve Başarılı Olmak PDF yandex, Dijital Dönüşüm – Kitlesel Yok Oluş Çağında Hayatta Kalmak ve Başarılı Olmak PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dijital Dönüşüm – Kitlesel Yok Oluş Çağında Hayatta Kalmak ve Başarılı Olmak PDF Oku

Silikon Vadisi yatırımcılarından Tom Siebel DijitalDönüşüm’de, doğru kullanılmazlarsa iş dünyası ve devletler için yıkıcı olabilecek yeni teknolojileri derinlemesine inceliyor ve organizasyonlara dijital kurumlara dönüşmek için bu teknolojilerden yararlanma yollarını gösteriyor.

Siebel’e göre, elastik bulut bilişim, büyük veri, yapay zekâ ve nesnelerin internetinin birbirlerine yaklaşması, işletmelerin ve devletlerin 21. yüzyılda faaliyet gösterme şekillerini temelden değiştirecek. Yazar, dijital dönüşüme neden olan bu teknolojileri harikulade bir biçimde konu alıyor ve bunlardan stratejik bir fırsat olarak yararlanmanın yol haritasını çiziyor. Enel, 3M, Royal Dutch Shell, ABD Savunma Bakanlığı ve başka kurum ve kuruluşların yapay zekâ ve nesnelerin internetini nasıl uyguladıklarını ve bu sayede müthiş sonuçlar aldıklarını anlatıyor.

“Acil kelimesi, Tom Siebel’in Dijital Dönüşüm kitabında bulunan içgörüleri tarif etmek için yeterli değil. Siebel’in tarihsel perspektifi ile dünyamızı yeniden şekillendiren özel teknolojilere isabetli yaklaşımının birleşimini her önder mutlaka okumalı.”

 Eric Schmidt, Google Inc.’in eski CEO’su

“Tom Siebel bugünün yeni bilgi ekonomisini anlamanın ve bu ekonomide hayatta kalıp başarılı olmanın yollarını basit ifadelerle ortaya koyuyor. Dijital Dönüşüm, bugünün iş dünyasının önderleri için mutlaka okunması gereken bir kitap.”

 Charles Schwab, The Charles Schwab Corporation’ın kurucusu ve Başkanı

 

“Siebel, doğru soruları sormak ve hem kısa vadede sonuç veren hem de uzun soluklu zamanda rekabet avantajı sağlayan değişime yön verecek kadar kendinize güvenebilmeniz için anlamak zorunda olduğunuz yeni teknolojileri ustaca tarif ediyor.”

Profesör Robert Simons, Harvard Business School

Dijital Dönüşüm, yalnızca şimdi olanı değil şirketlerin neyi nasıl yapmak zorunda olduğunu da açıklayarak büyük resme ayrıntılı bir bakış sunuyor. Korkmak yerine bu kitabı okuyun ve önderliğin, stratejinin ve risk almanın bu resimden en fazla fayda sağlamak maksadıyla nasıl kullanılacağını öğrenin.”

Garry Kasparov, Eski Dünya Satranç Şampiyonu

“Tom Siebel bu kitapta, bir uygulayıcının gözünden saygı uyandıran içgörüler sunuyor; aldatmacayı bir kenara koyuyor ve CEO’lar ve diğer önderler için pratik tavsiyelerde yer alıyor. Bunu yaparken de kaçınılmaz gelecek için ilham verici bir vizyon çiziyor.”

George Roberts, KKR Eş Başkanı ve Eş CEO’su