Pdf Kitap Arşivi

Denizler Tanrısı-Poseidon Pdf indir

Denizler Tanrısı-Poseidon pdf indir, türünde kaleme alınan Denizler Tanrısı-Poseidon kitap ile ilgili özet bilgiler. Denizler Tanrısı-Poseidon kitabı yazar Robert Krugmann tarafından kaleme alınmıştır. Denizler Tanrısı-Poseidon kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2003 ile basılmıştır. ebatında olan Denizler Tanrısı-Poseidon kitabın Yurt Kitap Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Denizler Tanrısı-Poseidon pdf oku, Denizler Tanrısı-Poseidon PDF yandex, Denizler Tanrısı-Poseidon PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Denizler Tanrısı-Poseidon PDF Oku

Üç Dişli Yabasıyla Yerleri Sarsan,
Odysseus’a Dönüş Yolunu Dar Eden,
Lacivert Saçlı Denizler Tanrısı Poseidon.

Zeus rakiplerini alt etmeyi başarmış ve onları yeraltı dünyasında tunç kapılı bir zindana tıkmıştı. Artık egemenliğinin önünde hiçbir engel yoktu. Elbette ağabeyleri olan Poseidon ve Hades hariç! Zeus bu iki ağabeyiyle uzun süren pazarlıklar yapmış, sonunda onlara şu anlaşmayı kabul ettirebilmişti: Kâinatın efendisi, bulutların içindeki göğün sahibi kendisi olacaktı.
Yeraltı dünyası Hades’e, denizlerin egemenliği Poseidon’a verilecekti. Bunların üçünün içinde kalan kara parçalarında herkesin payı vardı. Kendisini dünyanın büyük kısmının efendisi olarak gören Poseidon’un hesaba katmadığı bir şey vardı: Ona tapınacak olan insanlar yeryüzünde oturuyordu!

Sayfa Sayısı: 62

Baskı Yılı: 2003

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yurt Kitap Yayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu