1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Deniz’in Sıfır Atık Kitabı Pdf indir

Deniz’in Sıfır Atık Kitabı Pdf indir
0

Deniz’in Sıfır Atık Kitabı pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Deniz’in Sıfır Atık Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. Deniz’in Sıfır Atık Kitabı kitabı yazar Sima Özkan tarafından kaleme alınmıştır. Deniz’in Sıfır Atık Kitabı kitabı 20 x 20 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Deniz’in Sıfır Atık Kitabı kitabın Redhouse Kidz Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Deniz’in Sıfır Atık Kitabı pdf oku, Deniz’in Sıfır Atık Kitabı PDF yandex, Deniz’in Sıfır Atık Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Deniz’in Sıfır Atık Kitabı PDF Oku

Sıfır atık, doğa için söyleyebileceğimiz en güzel şarkılardan biridir…

Okulun ilk günü, Deniz yanında oturan kıza enteresan enteresan bakar; çünkü Nil adındaki bu kız kurabiyelerini bir kavanozda taşır, meyvesini beze sarar ve defterinin her sayfasını, en ufak boşluğuna kadar doldurur. Nil, sınıf dostlarına bu yaz ‘sıfır atık’ ile nasıl tanıştığını ve evden çıkan çöpleri ailece nasıl azalttıklarını anlatarak onların hayatlarını değiştirecektir.

Deniz’in Sıfır Atık Kitabı’nda sıfır atık yaşam şekiliyle tanışarak, atıklarınızı nasıl azaltabileceğinizi ve tüketim alışkanlıklarınızı nasıl değiştirebileceğinizi okuyacaksınız. Kitabın yazarı Sima Özkan düşünmeden çöpe atılan atıkların, doğanın kusursuz dengesini bozduğuna gözleri üstüne topluyor ve sıfır atık için yapmamız gerekenleri basit bir biçimde sıralıyor. Tüketimi azaltmak, atıkları yeniden kullanmak, daha sık geridönüşüm yapmak gibi konulara değinen bu öyküde Deniz ve dostlarının sıfır atığa ulaşmaları hiç de zor olmuyor.