1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Denizden Gelen Hediye – Dünyanın Tüm Kadınlarına Pdf indir

Denizden Gelen Hediye – Dünyanın Tüm Kadınlarına Pdf indir
0

Denizden Gelen Hediye – Dünyanın Tüm Kadınlarına pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Denizden Gelen Hediye – Dünyanın Tüm Kadınlarına kitap ile ilgili özet bilgiler. Denizden Gelen Hediye – Dünyanın Tüm Kadınlarına kitabı yazar Anne Morrow Lindbergh tarafından kaleme alınmıştır. Denizden Gelen Hediye – Dünyanın Tüm Kadınlarına kitabı 128 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Denizden Gelen Hediye – Dünyanın Tüm Kadınlarına kitabın 1. Basım Teras Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Denizden Gelen Hediye – Dünyanın Tüm Kadınlarına pdf oku, Denizden Gelen Hediye – Dünyanın Tüm Kadınlarına PDF yandex, Denizden Gelen Hediye – Dünyanın Tüm Kadınlarına PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Denizden Gelen Hediye – Dünyanın Tüm Kadınlarına PDF Oku

Yayına girdiği günden bu yana 50 dile çevrilip milyonlarca okura ulaşan, adına kitap kulüpleri kurulup her mevsim yeniden okunan modern klasik ilk kez Türkçede.

 

Deniz kıyısında kısa bir inziva,
tüm dinginliğiyle bir iç yolculuk…

Kıyıya vuran deniz kabuklarından aldığı ilhamla, kadının gündelik yaşantısı ve bu yaşantının toplum elinde nasıl şekillendiğine dair derin düşüncelere çekilen Lindbergh, dalgalarına kapıldığımız yaşamın her evresine yeni bir bakış açısı sunuyor.

Bununla yetinmeyip, ilişkilerin ve evliliklerin değişen hallerine, yeniden şekillendirdiğimiz toplumsal cinsiyet rollerine ve yaşamımızı kolaylaştırmayı vadeden araçların üzerimizdeki cendere etkisine dair düşüncelerini, berrak bir denizin kıyısından seslenerek anlatıyor.

Tüm zamanların en fazla satan modern klasiklerinden birisi olan Denizden Gelen Hediye’nin, dünyanın bütün kadınlarına seneler önce fısıldadığı sır, heyecanını hâlâ koruyan kuvvetli bir ses olarak yeni okurlarını bekliyor.