1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Denemek Pdf indir

Denemek Pdf indir
0

Denemek pdf indir, Gençlik 10+ Yaş türünde kaleme alınan Denemek kitap ile ilgili özet bilgiler. Denemek kitabı yazar Kobi Yamada tarafından kaleme alınmıştır. Denemek kitabı 44 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 23 x 27 ebatında olan Denemek kitabın 1. Basım Nar Çocuk tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Denemek pdf oku, Denemek PDF yandex, Denemek PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Denemek PDF Oku

Bu hikâye yaşamının bir noktasında kendisini acemi gibi hisseden, şüpheleri olan veya yeterince iyi olmadıkları hususunda endişelanan herkes içindir. Bu hikâye yeni bir şeyler denemenin acısını tecrübe edip bu deneyimin umduğu gibi sonuçlanmadığını görenler içindir. Yani, bir çok yönden, bu hikâye her birimiz için. Çünkü yaşamımızın bazı noktalarında, hepimiz başarısız bulunacağız.

Başarısızlık umut kırıcı olabilir ve hatta kalp kırıcı ama hikâye burada sona ermez. Çünkü başarısızlık bir çok şey vaat eder. Öğrenmede, büyümede ve daha iyiye gitmede çok gerekli bir adımdır başarısızlık. Bir şeyi ne kadar çok istediğimizi bize gösterir ve o isteğimizi başarmak için ne kadar istekli bulunduğumuzu. Cesur olmak için, yürekli olmak için ve tekrar tekrar denemek için bize meydan okur.

Ve evet, kendini sorgulayacağın zamanlar olacak. Belki pes etmek isteyeceksin. Ama inanırsan harika işler başarabilirsin.