1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Demir Yumruk: Cus D’amato ile Hayatım Pdf indir

Demir Yumruk: Cus D’amato ile Hayatım Pdf indir
0

Demir Yumruk: Cus D’amato ile Hayatım pdf indir, Spor ve Sporcular türünde kaleme alınan Demir Yumruk: Cus D’amato ile Hayatım kitap ile ilgili özet bilgiler. Demir Yumruk: Cus D’amato ile Hayatım kitabı yazar Mike Tyson tarafından kaleme alınmıştır. Demir Yumruk: Cus D’amato ile Hayatım kitabı 464 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 15 x 23 ebatında olan Demir Yumruk: Cus D’amato ile Hayatım kitabın 1. Basım Martı Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Demir Yumruk: Cus D’amato ile Hayatım pdf oku, Demir Yumruk: Cus D’amato ile Hayatım PDF yandex, Demir Yumruk: Cus D’amato ile Hayatım PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Demir Yumruk: Cus D’amato ile Hayatım PDF Oku

Cus’ın üzerimdeki tesirini anlatmak çok güç. Ben kötü bir çocuktum, ıslahevlerine gittim ve sonra dövüşçüleri çalıştıran yaşlı bir adamla tanıştım. Ve bu adam yaşamımın geri kalanına damga vurdu. Brooklyn’in sefaletinde yaşarken bile beni özel bir kaderin beklediğini hep biliyordum. Lakin Cus ile tanıştığımda bana kaderimi dile getirdi ve hepsi zihnimde oturdu. Dünyada hiç kimse Cus gibi ruhuma dokunamamıştır.
Boks dünyasının en iyi ağır sıklet şampiyonları içinde gösterilen Mike Tyson suç ve şiddet bataklığında geçen çocukluk ve gençlik dönemini, bu zor hayattan kurtuluşunda hocası, yol göstericisi Cus D’amato’nun ne derece mühim bir rol oynadığını tüm açıklığıyla anlatıyor. Kitapta Mike Tyson’ın bugün bildiğimiz “Demir Mike” haline nasıl geldiğini ve boks dünyası ile Mike’ın yaşamına unutulmaz damgalar vuran Cus’ın mücadelelerle dolu hayat hikâyesini okuyacaksınız.
Cus: “Yapmak istediğim tek şey göçüp gitmeden önce kayalıklarda ufak bir iz bırakmaktı. Cus D’Amato’nun orada olduğunu bilmelerini istedim.” Bunu başardın Cus. Artık kayalıklarda yan yana iki çizik var. İnsanlar ne zaman Mike Tyson’ı hatırlasalar Cus D’Amato ismini de bilecekler. Sonsuza kadar.