1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Dehşet Miğferi Pdf indir

Dehşet Miğferi Pdf indir
0

Dehşet Miğferi pdf indir, türünde kaleme alınan Dehşet Miğferi kitap ile ilgili özet bilgiler. Dehşet Miğferi kitabı yazar Victor Pelevin tarafından kaleme alınmıştır. Dehşet Miğferi kitabı 12 x 20 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Dehşet Miğferi kitabın Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dehşet Miğferi pdf oku, Dehşet Miğferi PDF yandex, Dehşet Miğferi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dehşet Miğferi PDF Oku

Ariadne, Theseus’un bir iplik yardımıyla Minotauros’un labirentinden çıkmasına yardım ettiğinde, yirmi birinci yüzyıl kurbanlarını da o labirentin kapısından dosdoğru içeri itmişti. İnternetteki forumların sonsuz labirentinde kapana kısılmış bir grup yabancı, önceden hiç görmedikleri odalarda, Minotauros’un bizzat kendisi olan Dehşet Miğferi’nin esareti altında uyanırlar. Onlar her birine verilen enteresan takma isimleriyle, bolca konuşma ve işe yarar bir avuç bilginin olduğu bir dünya çapında gerçeğe dönüş yollarını ararken, biz de kendimizi şu soruyu sorarken buluruz: Teknolojinin kendisi yalnızca bir efsaneden ibaret olabilir mi? 

Çağdaş Rus romancı Victor Pelevin’in alışılmışın dışında keyifli yazım üslubuyla öne çıkan Dehşet Miğferi’nde, aklın sınırları zorlayan yapısını mitolojik figürler yoluyla anlamlandırmaya çalışırken, Minotauros’un labirentinde kaybolacak, belki de yok olacaksınız. 

(Tanıtm Bülteninden)