Pdf Kitap Arşivi

Değişim ve Dönüşüm Günlüğüm Pdf indir

Değişim ve Dönüşüm Günlüğüm pdf indir, Genel İlgi türünde kaleme alınan Değişim ve Dönüşüm Günlüğüm kitap ile ilgili özet bilgiler. Değişim ve Dönüşüm Günlüğüm kitabı yazar Leyla Bilen tarafından kaleme alınmıştır. Değişim ve Dönüşüm Günlüğüm kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Değişim ve Dönüşüm Günlüğüm kitabın Tara Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Değişim ve Dönüşüm Günlüğüm pdf oku, Değişim ve Dönüşüm Günlüğüm PDF yandex, Değişim ve Dönüşüm Günlüğüm PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Değişim ve Dönüşüm Günlüğüm PDF Oku

Mutluluk, aşk, yenilenme, sağlık, bolluk, bereket ve ihtiyaç duyduğunuz tüm güzelliklerin anahtarı ilk kez ‘Değişim ve Dönüşüm Günlüğümde sizin için bir araya geldi. Üstelik yaşamınıza çekmek istediğiniz tüm bu güzellikler için günlükte bulunan uygulamaları yapmanız yeterli.

Haftalık ve aylık olumlama çalışmaları, şükür egzersizleri, mandala çalışmaları ve özel esmalar bu rengârenk günlükte yaşamınızın değişim ve dönüşümü gerçekleştirmek üzere sizi bekliyor. Yaşam koçu ve enerji terapisti Leyla Bilen’in tüm birikimini ve özel metotlarıni bir araya getirerek hazırladığı bu günlük, hem içinizdeki şifacıyı görülmektediracak hem de yaşamınızda yapmak istediğiniz tüm mühim değişimlerde size arkadaşlık edecek.

Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı kişisel gelişim ajandası olan ‘Değişim ve Dönüşüm Günlüğüm’le yaşayacağınız harika serüven için şimdiden ‘İyi Yolculuklar’!

‘En sonunda anladım ki Hayatımda değiştirebileceğim tek kişi benim! Ben değiştikçe her şey kendiliğinden değişiyor; görüyorum. Ben dönüştükçe yaşamım dönüşüyor; farkına varıyorum. Başkalarını beklemekten vazgeçiyorum. İçimdeki mucizeyi harekete geçiriyorum! Kalbimde, ruhumda ve bedenimde gizlenmiş olan, Bana özel potansiyeli açığa çıkarıyorum. Değişim ve Dönüşüm Günlüğüm ile bana en iyi gelecek olan yaşam koçunu, şifacıyı kendimde uyandırıyorum. Değişim ve dönüşümün sevgi dolu enerjisi adına güç bende artık!’

Sayfa Sayısı: 232

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Tara Kitap

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu