1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Değişen Beynim Pdf indir

Değişen Beynim Pdf indir
0

Değişen Beynim pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Değişen Beynim kitap ile ilgili özet bilgiler. Değişen Beynim kitabı yazar Sinan Canan tarafından kaleme alınmıştır. Değişen Beynim kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Değişen Beynim kitabın Tuti Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Değişen Beynim pdf oku, Değişen Beynim PDF yandex, Değişen Beynim PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Değişen Beynim PDF Oku

Bu kitap bizzat sizinle, bizimle alakalı… Anne karnından yaşamımızın sonuna kadar tüm yaşamımızı yönetmek gibi çetin bir işle mükellef o muhteşem et parçasının, yani beyninizin başrolü oynadığı bir macerayı yaşıyoruz hep birlikte.

Bu maceranın adı ise “hayat”… Bir sinirbilimci olarak, beyin ile ilgili herkesin bilmesi gerektiğini düşündüğüm işe yarar bilgileri, kendi yaşamıma geri dönüp baktığımda gördüklerimle birlikte, meraklısıyla paylaşmak en büyük keyfim. Yüzlerce kez anlatmama rağmen, öğrenmeye ve anlatmaya doyamadığım bu muhteşem meseleyi, bu kez de sayfaların ve sözcüklerin izin verdiği ölçüde burada sizlerle paylaşmak niyetindeyim. [n]Beyin’in bu ilk beyin kitabında inanıyorum ki bizzat kendinizi okuyacak ve bilimsel bilgiden yaşama sevincine açılan nice kapıları keşfetmenin keyfini hissedeceksiniz. Lakin unutmayın; hiçbir insanoğlu, beyniniz kadar muhteşem bir kitap yazamayacak. Bu sayfalarla birlikte aslında bizzat onu okumaya, onu anlamaya çalışıyoruz…

Türkiye’nin en popüler, en keyifli bilim bireylerindan birisi olan Sinan Canan; gündelik yaşamın bi hayli fazla içinden olan Değişen Be(y)nim’le, beyine dair aklınıza gelebilecek bir çok soruyu sinirbilimlerinin ışığında kolay okunup anlaşılacak bir biçimde konu alıyor ve beyni daha verimli kullanmanın yollarını gösterirken insan yaşamına ilişkin tecrübeyle sabit temel düsturlarını da okurlarıyla paylaşıyor.

Sayfa Sayısı: 346

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Tuti Kitap