Din Kitapları

Değerler Eğitimiyle Erdemli Yolculuk Pdf indir

Değerler Eğitimiyle Erdemli Yolculuk pdf indir, İslamiyet türünde kaleme alınan Değerler Eğitimiyle Erdemli Yolculuk kitap ile ilgili özet bilgiler. Değerler Eğitimiyle Erdemli Yolculuk kitabı yazar Ayşe Yardımcı tarafından kaleme alınmıştır. Değerler Eğitimiyle Erdemli Yolculuk kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2012 ile basılmıştır. ebatında olan Değerler Eğitimiyle Erdemli Yolculuk kitabın Cihan Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Değerler Eğitimiyle Erdemli Yolculuk pdf oku, Değerler Eğitimiyle Erdemli Yolculuk PDF yandex, Değerler Eğitimiyle Erdemli Yolculuk PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Değerler Eğitimiyle Erdemli Yolculuk PDF Oku

Güzel ahlakı tamamlamak için yaratılan güzeller güzeli Efendimiz (s.a.v), ne güzel buyurmuştur: “Kendini bilen, Rabbini bilir.”

Biz Müslümanlara düşen vazife, bundan ibarettir. Kişi önce Rabbini, sonra da kendini bilmelidir. Bunun tek yolu, emrlunduğu gibi dosdoğru olmaktır. İnsan, ne kadar manevi değerlerine bağlı yaşarsa o kadar huzurlu olur. Gelin çözümü uzakta aramayalım. Çözüm bizde, içimizde. Önümüzdeki değerlerimizde. İhtiyacımız olan, yalnızca onları yeniden gözden geçirmek ve sahip çıkmak. Yaşayarak yeni nesillere örnek olmak. Bizim dünya ve aihet mutluluğumuz için tek reçete bu.

Öyleyse bir an önce kitabın sayfalarını karıştırın ve İslami kaynakların ışığında, değerlerinizi ne kadar hayata geçirebiliyorsunuz bir bakın.

Sayfa Sayısı: 192

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Cihan Yayınları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu