Pdf Kitap Arşivi

Dedektif Can ve Kurabiye Olayı Pdf indir

Dedektif Can ve Kurabiye Olayı pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Dedektif Can ve Kurabiye Olayı kitap ile ilgili özet bilgiler. Dedektif Can ve Kurabiye Olayı kitabı yazar Melanie Joyce tarafından kaleme alınmıştır. Dedektif Can ve Kurabiye Olayı kitabı 22×27 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Dedektif Can ve Kurabiye Olayı kitabın Ciltsiz İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dedektif Can ve Kurabiye Olayı pdf oku, Dedektif Can ve Kurabiye Olayı PDF yandex, Dedektif Can ve Kurabiye Olayı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dedektif Can ve Kurabiye Olayı PDF Oku

Evde gizemli olaylar meydana geliyor ve kurabiyeler kayboluyordu. Gizemi çözebilecek tek kişi olan Dedektif Can hemen kolları sıvadı.

Başka şeyler de kaybolmaya başlamadan önce delilleri incelemek ve kayıp kurabiyelere ne olduğunu bulmak için harekete geçti.

Minik okurlar Can’la birlikte delillerin peşinde koşarken hem çok eğlenecek, hem de neden sonuç ilişkisi kurabilmeyi öğrenecekler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu