Roman Kitapları

Death Note – Ölüm Defteri 5 Pdf indir

Death Note – Ölüm Defteri 5 pdf indir, türünde kaleme alınan Death Note – Ölüm Defteri 5 kitap ile ilgili özet bilgiler. Death Note – Ölüm Defteri 5 kitabı yazar Tsugumi Ooba tarafından kaleme alınmıştır. Death Note – Ölüm Defteri 5 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2011 ile basılmıştır. ebatında olan Death Note – Ölüm Defteri 5 kitabın Akılçelen Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Death Note – Ölüm Defteri 5 pdf oku, Death Note – Ölüm Defteri 5 PDF yandex, Death Note – Ölüm Defteri 5 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Death Note – Ölüm Defteri 5 PDF Oku

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünya çapında bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) paylaşımı yaptığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en mühim manga serilerinden biridir.

Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk’un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: Death Note (Ölüm Defteri). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünya çapındaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif içindeki muhteşem mücadele böyle başlar.

Misa’nın İkinci Kira olduğu iddia edilerek yakalanmasıyla köşeye sıkışan Light, kendisinin Kira olduğundan şüphelendiğini söyleyerek L’den onu tutuklayıp hücreye kapatmasını ister. Bunun yanı sıra Ryuk’a Death Note üzerindeki ile ilgilin vazgeçtiğini söyler! Her adımını düşünerek atan Light’ın tüm bunları yaparken, gerçek planı nedir? Light’ın hücrede kaldığı sırada cinayetler bir süre kesilse de Kira yeniden faaliyete geçer…

Sayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akılçelen Kitaplar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu