Roman Kitapları

Death Note – Ölüm Defteri 3 Pdf indir

Death Note – Ölüm Defteri 3 pdf indir, türünde kaleme alınan Death Note – Ölüm Defteri 3 kitap ile ilgili özet bilgiler. Death Note – Ölüm Defteri 3 kitabı yazar Tsugumi Ooba tarafından kaleme alınmıştır. Death Note – Ölüm Defteri 3 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2011 ile basılmıştır. ebatında olan Death Note – Ölüm Defteri 3 kitabın Akılçelen Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Death Note – Ölüm Defteri 3 pdf oku, Death Note – Ölüm Defteri 3 PDF yandex, Death Note – Ölüm Defteri 3 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Death Note – Ölüm Defteri 3 PDF Oku

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünya çapında bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) paylaşımı yaptığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en mühim manga serilerinden biridir.

Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk’un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE (ÖLÜM DEFTERİ). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünya çapındaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif içindeki muhteşem mücadele böyle başlar.

Light, kendine engel olmaya kalkan herkesi teker teker öldürürken L de tahminlerine güvenerek Yagami Ailesi’nin evine gizli kameralar ve dinleme cihazları yerleştirir. Bunun farkına varan Light ve L içinde kameralar aracılığıyla sessiz bir savaş yaşanmaya başlar. Kuşkuları iyice git gide artan L kameralar karşısında asla açık vermeyen Light’a karşı bir harekette bulunur. O sırada bir televizyon kanalına “Kira” adıyla kaset mesajlar gelir ve mesajlarda öngörüldüğü biçimde ardı sıra insanlar ölür. Lakin bu ölümlerin altında şok edici bir gerçek yatmaktadır!

Sayfa Sayısı: 200

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akılçelen Kitaplar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu