Roman Kitapları

Death Note – Ölüm Defteri 2 Pdf indir

Death Note – Ölüm Defteri 2 pdf indir, türünde kaleme alınan Death Note – Ölüm Defteri 2 kitap ile ilgili özet bilgiler. Death Note – Ölüm Defteri 2 kitabı yazar Tsugumi Ooba tarafından kaleme alınmıştır. Death Note – Ölüm Defteri 2 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2011 ile basılmıştır. ebatında olan Death Note – Ölüm Defteri 2 kitabın Akılçelen Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Death Note – Ölüm Defteri 2 pdf oku, Death Note – Ölüm Defteri 2 PDF yandex, Death Note – Ölüm Defteri 2 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Death Note – Ölüm Defteri 2 PDF Oku

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünya çapında bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) paylaşımı yaptığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en mühim manga serilerinden biridir.

Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk’un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE (ÖLÜM DEFTERİ).

Bu doğaüstü defteri bulan ve dünya çapındaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif içindeki muhteşem mücadele böyle başlar.

Peşindeki FBI ajanının adını öğrenmeyi başaran Light, yaptıklarının adaleti sağladığına olan kesin inancıyla bu olayı araştırmak için gönderilen ajanların tamamını öldürür; bu biçimde FBI’ı bu meselede devre dışı bırakacağını düşünür. Lakin en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir plan bile arkasında bazı izler bırakır. Light’ın peşindeki L nihayet görülmektedirak Kira’nın çevresine ördüğü ağı git gide daraltır. Böylelikle iki dahinin müthiş mücadelesi iyice şiddetlenir. Ve Light şimdi hem L hem polis hem de cesur nişanlıyla uğraşmak zorundadır…

Sayfa Sayısı: 200

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akılçelen Kitaplar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu