1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

DC Rebirth-All Star Batman Sayı 4 Pdf indir

DC Rebirth-All Star Batman Sayı 4 Pdf indir
0

DC Rebirth-All Star Batman Sayı 4 pdf indir, türünde kaleme alınan DC Rebirth-All Star Batman Sayı 4 kitap ile ilgili özet bilgiler. DC Rebirth-All Star Batman Sayı 4 kitabı yazar Scott Snyder tarafından kaleme alınmıştır. DC Rebirth-All Star Batman Sayı 4 kitabı 2019 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 1. Basım ebatında olan DC Rebirth-All Star Batman Sayı 4 kitabın JBC Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda DC Rebirth-All Star Batman Sayı 4 pdf oku, DC Rebirth-All Star Batman Sayı 4 PDF yandex, DC Rebirth-All Star Batman Sayı 4 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

DC Rebirth-All Star Batman Sayı 4 PDF Oku

Gotham’ın Pelerinli Süvarisi evinden uzakta, beklenmedik bir tuzakla yüz yüzeydı çünkü Two-Face bu kez her zamanki hainliklerinden farklı ve kişisel bir şeyler planlamıştı. Lakin ne Two-Face, ne Kara Şövalye ne de Duke yollarını bekleyen tehlikenin farkındaydı.

Bir yandan da geçmişin biraz olsun aydınlığa kavuştuğu ve Harvey Dent’in kendisiyle yüzleştiği gelecek, insanın doğasına dair Two-Face ile Batman içindeki tartışmanın sonunu getirmeye hazırlanıyordu.  

 

Zsasz geride cesetlerle birlikte bir çok soru işareti bırakmıştı ve Duke bu bilmeceyi yalnızca doğru soruları doğru bireylere sorarak çözebileceğini öğrenmek üzereydi.

İlgisiz gibi görünen ipuçları ve yanıtsız gibi görünen sorular Duke için yaşamı tanımanın yeni bir yolu olabilecek miydi?