Pdf Kitap Arşivi

Danilo Zanna İle Mutlu Tarifler Pdf indir

Danilo Zanna İle Mutlu Tarifler pdf indir, Yemek ve Tatlı türünde kaleme alınan Danilo Zanna İle Mutlu Tarifler kitap ile ilgili özet bilgiler. Danilo Zanna İle Mutlu Tarifler kitabı yazar Danilo Zanna tarafından kaleme alınmıştır. Danilo Zanna İle Mutlu Tarifler kitabı 21 x 25 sayfadan oluşmakta olup 202 ile basılmıştır. 2020 ebatında olan Danilo Zanna İle Mutlu Tarifler kitabın Türkçe Doğan Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Danilo Zanna İle Mutlu Tarifler pdf oku, Danilo Zanna İle Mutlu Tarifler PDF yandex, Danilo Zanna İle Mutlu Tarifler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Danilo Zanna İle Mutlu Tarifler PDF Oku

 “Yemeklerle oynamayı, farklı lezzetleri birleştirmeyi çok seviyorum. Çünkü birbirinden farklı lezzetlerin bir araya gelince oluşturduğu çiçeği burnunda tatlar bana olağanüstü güzel geliyor.

Peki, bu kitap ne mi anlatıyor?

Adı üzerinde Mutlu Tarifler!

 

Bana hep soruyorlar. “Sen nasıl bu kadar mutlusun?” diye. Cevabı nedir diye düşündüm. Ben mutfakta ne zaman, en fazla ne yaparken mutlu oluyorum diye. Ve beni en mutlu eden tarifleri hatırladım. İşte bu kitapta benim ruhuma dokunan tarifler var; bir de o tariflere eşlik eden, hayat hikâyemden anekdotlar.

 

Hani Türkçe’de çok güzel bir laf mevcuttur ya. “Kalbe giden yol mideden geçer” diye. Aslını söylemek gerekirse bence kalbe giden yol biraz da mutfaktan geçiyor. Mutluluk biraz da mutfakta başlıyor. Kitabın başlangıç noktası da bu işte”.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu