1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Damgaların Göçü Kurgan Pdf indir

Damgaların Göçü Kurgan Pdf indir
0

Damgaların Göçü Kurgan pdf indir, Tarih Prestij türünde kaleme alınan Damgaların Göçü Kurgan kitap ile ilgili özet bilgiler. Damgaların Göçü Kurgan kitabı yazar Servet Somuncuoğlu tarafından kaleme alınmıştır. Damgaların Göçü Kurgan kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2012 ile basılmıştır. ebatında olan Damgaların Göçü Kurgan kitabın İlke Basın Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Damgaların Göçü Kurgan pdf oku, Damgaların Göçü Kurgan PDF yandex, Damgaların Göçü Kurgan PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Damgaların Göçü Kurgan PDF Oku

Kurgan kitabı gerçek bir keşfin öyküsüdür.Anadolu’nun ortasında şimdiye kadar meçhul kalmış Güdül ve havadisi Türk kaya fotoğrafları ve Türk yazıtları.Bu keşifte Ankara’nın batısında Güdül-Beypazarı içinde bulunan Güdül dağı ve uzantılarında gerçekleşmiştir.

Tarih Öncesi çağlarda ki Türk dini olan “Gök Tanrı”dinini doğal mabetleri olan bu dağlarda ve Anadolu’nun dağlarında, bir çok yerde bizim izlerimiz mevcuttur.Lakin Ankara Güdül dağı ve uzantılarında bulunan kaya fotoğrafları kadar zengin bir alan halen yoktur.Çok sayıda görsel malzemenin bulunduğu eser 14 ana bölümde Türkçe / İngilizce olarak hazırlanmıştır.

Sayfa Sayısı: 526

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: İlke Basın Yayın