Pdf Kitap Arşivi

Dahacık Pdf indir

Dahacık pdf indir, Gençlik 10+ Yaş türünde kaleme alınan Dahacık kitap ile ilgili özet bilgiler. Dahacık kitabı yazar Şermin Yaşar tarafından kaleme alınmıştır. Dahacık kitabı 40 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Dahacık kitabın 1. Basım Doğan ve Egmont Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dahacık pdf oku, Dahacık PDF yandex, Dahacık PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dahacık PDF Oku

“Daha bi hayli hızlı koşabilirdin Dahacık.”

“Daha başarılı olabilirdin Dahacık.”

“Daha güzel çizebilirdin Dahacık.”

“Daha müthiş olmalısın Dahacık.”

“Daha daha daha Dahacık!”

 

Ah, zavallı Dahacık! Babası onun dünyanın en müthiş çocuğu olmasını istiyor. Adını neden Dahacık koydu sanıyorsunuz! Her şeyi “daha” iyi yapmasını istediği için. Oysa Dahacık kendini müthiş olmaya zorlamalı mı? Mükemmel çocuk veya müthiş anne baba var mıdır? Sevdiklerimizle geçirdiğimiz güzel anlar yeterince müthiş değil midir? Sizce?

 

Edebiyatımızın çok bi hayli beğeni alan yazarı Şermin Yaşar içten anlatımı, çocuk dünyasını özgün ve derin kavrayışıyla çocuk edebiyatını özgürleştirmeye devam ediyor. Dahacık’ı okuduğunuzda onu hemen tanıyacak; çok ama çok seveceksiniz!

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu