Edebiyat Kitapları

Da Vinci Şifresi Pdf indir

Da Vinci Şifresi pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Da Vinci Şifresi kitap ile ilgili özet bilgiler. Da Vinci Şifresi kitabı yazar Dan Brown tarafından kaleme alınmıştır. Da Vinci Şifresi kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2003 ile basılmıştır. ebatında olan Da Vinci Şifresi kitabın Altın Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Da Vinci Şifresi pdf oku, Da Vinci Şifresi PDF yandex, Da Vinci Şifresi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Da Vinci Şifresi PDF Oku

Da Vinci Şifresi satışa çıktığı ilk haftanın sonunda büyük bir başarı kazandı. New York Times’ın ‘en fazla satanlar’ listesine “1 Numara”dan girdi. Aynı zamanda Wall Street Journal, Publishers Weekly ve San Francisco Chronicle’ın ‘en fazla satanlar’ listesinde ilk sıradaki yerini uzun süre korudu. Colombia Pictures kitabın film haklarını satın aldı.

Harvard Üniversitesi Simge-Bilim Profesörü Robert Langdon, Paris’te iş gezisindeyken, gece yarısı, Louvre’un yaşlı müdürünün ölü bulunduğu haberini alır. Langdon ve kabiliyetli Fransız kriptoloji uzmanı Sophie Neveu, cesedin etrafındaki izleri takip ederek bu garip esrar perdesini araladıkça, ipuçlarının onları Da Vinci’nin tablosuna götürdüğünü keşfederler. Büyük usta bu sırrı herkesin görebileceği bir yere, ünlü eseri Mona Lisa tablosunun içine gizlemiştir.
Langdon bu garip bağlantıyı açığa çıkarınca tehlike artar. Cinayete kurban giden müze müdürü de, Sir Isaac Newton, Botticelli, Victor Hugo, Da Vinci ve aralarında diğer ünlülerin de bulunduğu gizli bir kuruluş olan Sion Manastırı Derneği’nin bir üyesidir.
Langdon, aydınlatmaya çalıştıkları bu tehlikeli sırrın yüz senelerdır tarihin derinliklerinde gizlendiğinden şüphelenir. Böylelikle Paris ve Londra sokaklarında amansız bir kovalamaca başlar. Langdon ve Neveu, kendilerini, atacakları her adımı önceden bilen esrarengiz olduğu kadar da çok zeki olan bir adamla yüz yüze bulurlar. Eğer bu karmaşık bilmeceyi çözemezlerse Priory’nin büyük yankılar uyandıracak bu çok eski gerçeği ebediyen kaybolacaktır.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 495

Baskı Yılı: 2003

Cep Boy:

Sayfa Sayısı: 528

Baskı Yılı: 2016

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 591

Baskı Yılı: 2003

Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu