Pdf Kitap Arşivi

Çocukluk-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri Pdf indir

Çocukluk-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Çocukluk-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Çocukluk-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitabı yazar Lev Nikolayeviç Tolstoy tarafından kaleme alınmıştır. Çocukluk-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitabı 13 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Çocukluk-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitabın Türkçe İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Çocukluk-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri pdf oku, Çocukluk-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri PDF yandex, Çocukluk-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Çocukluk-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri PDF Oku

Büyük usta Tolstoy’un roman ve öyküleri o kadar güzeldir ki, okurken adeta o dünyanın içine girer, maceraları kahramanlarla birlikte yaşarsınız. Kahramanların yanında orman yollarında gezer, görkemli balo salonlarında dans eder veya karlı bir akşamda atların çektiği bir kızakta yolculuk edersiniz. Kimse bir gülün o muhteşem kokusunu, dev bir ağacın güzelliğini Tolstoy kadar güzel anlatamaz. Peki büyük usta bu kadar iyi bir yazar olurken hangi yollardan geçmiştir?

Edebiyat tarihinin en büyük yazarlarından biri olmasını sağlayan özellikleri nelerdir? İşte bu soruların yanıtlarını Tolstoy’un kendi yaşamını anlattığı üçlü seride arıyoruz. Serinin ilk kitabı Çocukluk, yazarın çiftlik yaşamını ve babasıyla birlikte şehre taşınmasını anlatıyor. Tolstoy’un ilgi çekici bir roman halinde anlattığı anılarında, yapıtlarında rol alan karakterlerin gerçek hayatta kimlerden ilham alınarak yaratıldığını gözlemleyebilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu