1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Çocukların Gözünden EMDR Pdf indir

Çocukların Gözünden EMDR Pdf indir
0

Çocukların Gözünden EMDR pdf indir, Üniversite Ders Kitapları türünde kaleme alınan Çocukların Gözünden EMDR kitap ile ilgili özet bilgiler. Çocukların Gözünden EMDR kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Çocukların Gözünden EMDR kitabı 120 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 16,5 x 23,5 ebatında olan Çocukların Gözünden EMDR kitabın 1. Basım Nobel Tıp Kitabevleri tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Çocukların Gözünden EMDR pdf oku, Çocukların Gözünden EMDR PDF yandex, Çocukların Gözünden EMDR PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Çocukların Gözünden EMDR PDF Oku

Travmasız yaşam olabilecek müdür?
Yapılan araştırmalara göre çocukların en az dörtte birinin yetişkinlik dönemine gelmeden önce en az bir travmatik olaya maruz kaldıkları belirlenmiştir.

EMDR, gerçekte altta yatan travmaları bilince getirmemizi ve çalışmamızı kolaylaştıran etkili bir terapi yöntemidir.

Travmanın kokusunu aldığımız her noktada ‘Bu problemi yaşayan çocuk ve ergenlerde de kullanılmaz!’ demeden önce mutlaka EMDR terapisi denenmelidir.

Özellikle bir çok sorunu aynı anda yaşayan ve sürecin karmaşıklaştığı çocuk ve ergenlerde öne çıkan sorun ile direkt alakalı olmasa da dolaylı biçimde yaşanan poblemleri etkileyebilecek travmatik yaşantıları değerlendirmek ve bu yaşantılara yönelik EMDR terapisi uygulamak, olguların iyileşme sürecini hızlandırabilir.

En mühimsi elinizde tuttuğunuz bu kitap çocuk ve ergenlerle EMDR çalışmalarını içeren ilk özgün Türkçe olgu kitabıdır.