1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Çocuklarda Sınırlar Pdf indir

Çocuklarda Sınırlar Pdf indir
0

Çocuklarda Sınırlar pdf indir, Aile Çocuk türünde kaleme alınan Çocuklarda Sınırlar kitap ile ilgili özet bilgiler. Çocuklarda Sınırlar kitabı yazar Henry Cloud tarafından kaleme alınmıştır. Çocuklarda Sınırlar kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Çocuklarda Sınırlar kitabın Türkçe Diyojen Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Çocuklarda Sınırlar pdf oku, Çocuklarda Sınırlar PDF yandex, Çocuklarda Sınırlar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Çocuklarda Sınırlar PDF Oku

Çocuklar kendilerini güvende hissetmek için sınırlara ve kurallara ihtiyaç duyarlar. Ama bunları oluşturmak ve uygulamaya geçirmek ustalık ve dikkat gerektiren bir konudur; özellikle de zorlama, tehdit veya kandırmaca gibi yöntemlere başvurmaktan kaçınıyorsanız.

Dr. Henry Cloud ve Dr. John Townsend; çocuğunuzla aranızdaki güvenli ilişkiye zarar vermeden ona tehlikelere karşı önsezi geliştirebileceği, doğru ile yanlışı ve iyi ile daha iyiyi ayırt edebileceği güvenli bir ortam sağlayabilmenize yol gösterecek pratik bir rehber sunuyor.  

Çocuklarda Sınırlar kitabında:

Aynı anda hem sınırlar koyup hem de sevecen bir anne-baba olmanın yollarını

Kontrolden çıkmış bir aile yaşamına kontrolü getirmeyi

Ebeveynlikte sınırların on yasasını

Çocuklarınız için uygun hale getirebileceğini sınırları ve sonuçlarını tanımlamayı

ve çok daha yükseksını öğreneceksiniz.