1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Çocuklar için Nutuk Pdf indir

Çocuklar için Nutuk Pdf indir
0

Çocuklar için Nutuk pdf indir, Tarih türünde kaleme alınan Çocuklar için Nutuk kitap ile ilgili özet bilgiler. Çocuklar için Nutuk kitabı yazar Mustafa Kemal Atatürk tarafından kaleme alınmıştır. Çocuklar için Nutuk kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Çocuklar için Nutuk kitabın Ciltsiz Ren Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Çocuklar için Nutuk pdf oku, Çocuklar için Nutuk PDF yandex, Çocuklar için Nutuk PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Çocuklar için Nutuk PDF Oku

“Küçük hanımlar, ufak beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar mühim, kıymetli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden fazla şey bekliyoruz.”

-M. Kemal Atatürk-

 

 

23 Nisan 1920’de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı günü, bağımsızlığı ve gelecek güzel günleri çocuklara armağan eden Mustafa Kemal Atatürk’ün bu eserini çocukların sıkılmadan okuyabileceği, anlayabileceği biçimde paylaşmak istedik. 

 

Bu kitapla birlikte, geleceğimizin teminatı olan çocuklar, Mustafa Kemal’in yaşadıklarını, çektiği sıkıntıları, her şeye rağmen hiç bırakmadığı mücadelesini ve hepsinden mühimsi bağımsızlığın nasıl ve hangi şartlar altında kazanıldığını daha iyi fark edecekler, bilinçli ve ulusal değerlerine sahip çıkan bireyler olmak noktasında bir adım daha atmış olacaklardır.