Ders Kitapları

Çocuklar için Beş Sevgi Dili Pdf indir

Çocuklar için Beş Sevgi Dili pdf indir, Aile Çocuk türünde kaleme alınan Çocuklar için Beş Sevgi Dili kitap ile ilgili özet bilgiler. Çocuklar için Beş Sevgi Dili kitabı yazar Gary Chapman Ross Campbell tarafından kaleme alınmıştır. Çocuklar için Beş Sevgi Dili kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 3. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Çocuklar için Beş Sevgi Dili kitabın Koridor Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Çocuklar için Beş Sevgi Dili pdf oku, Çocuklar için Beş Sevgi Dili PDF yandex, Çocuklar için Beş Sevgi Dili PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Çocuklar için Beş Sevgi Dili PDF Oku

Arka Kapak Yazısı

 

 

Çocuğunuz sevildiğini hissediyor mu?

Çocuğunuz arada bir dikkatinizi çekmek için çırpınırken neden başka zamanlarda sizi tamamen yok sayıyor? Neden bir gün sevgi ve minnet doluyken başka bir gün büsbütün kayıtsız görünüyor? Tavır. Davranış. Gelişim. Her şey sizin çocuğunuzla aranızda kurulan ilişkiye bağlı. Çocuklar sevildiklerini hissettiklerinde en iyisini yapmaya çalışırlar. Lakin çocuğunuzun sevildiğini gerçekten hissettiğinden nasıl emin olabilirsiniz?

Her çocuğun sevgi dili farklıdır ve sizin sevgi diliniz çocuğunuzunkiyle taban tabana zıt olabilir. Çocuğunuzun baskın sevgi dilini keşfedin ve onun duygularında ve davranışında yansımasını görebileceğiniz koşulsuz sevgi, saygı, minnet ve sorumluluk hislerini etkin bir biçimde aktarabilmek için neler yapabileceğinizi öğrenin.

Beş Sevgi Dili ile dünya çapında tanınan Dr. Gary Chapman milyonlarca çifte birbirlerinin sevgi dillerini öğrenerek nasıl daha kuvvetli, daha tatmin edici ilişkiler geliştirecekleri hususunda yardım etti. Şimdi de, tıpkı yetişkinler gibi çocukların da beş farklı sevgi dilini konuştuğunu öğreterek aileler için paha biçilemez bir kılavuz sunuyor.

 

“Ebeveynlerin kitaplıklarında mutlaka bulunması gereken bir kitap. Birbirinden fazla farklı ihtiyaçları olan çocuklarımla bu kitap sayesinde harika ilişkiler kurmayı başardım.”

-Emilie Ahren

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu