1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Çocuk Büyütürken En Sık Sorulan 100 Soru ve 100 Cevap Pdf indir

Çocuk Büyütürken En Sık Sorulan 100 Soru ve 100 Cevap Pdf indir
0

Çocuk Büyütürken En Sık Sorulan 100 Soru ve 100 Cevap pdf indir, Aile Çocuk türünde kaleme alınan Çocuk Büyütürken En Sık Sorulan 100 Soru ve 100 Cevap kitap ile ilgili özet bilgiler. Çocuk Büyütürken En Sık Sorulan 100 Soru ve 100 Cevap kitabı yazar Bora Küçükyazıcı tarafından kaleme alınmıştır. Çocuk Büyütürken En Sık Sorulan 100 Soru ve 100 Cevap kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Çocuk Büyütürken En Sık Sorulan 100 Soru ve 100 Cevap kitabın Büyükada Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Çocuk Büyütürken En Sık Sorulan 100 Soru ve 100 Cevap pdf oku, Çocuk Büyütürken En Sık Sorulan 100 Soru ve 100 Cevap PDF yandex, Çocuk Büyütürken En Sık Sorulan 100 Soru ve 100 Cevap PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Çocuk Büyütürken En Sık Sorulan 100 Soru ve 100 Cevap PDF Oku

Arka Kapak Yazısı  

 

 

“ Siz de anne yahut babanızın gittiği ilkokula mı sürdüniz?”

Eğer bu soruya verdiğiniz yanıt, “Hayır!” ise olabileceken biricik evladınızı, anneanne yahut babaanne desteğinden fazla da faydalanamadan büyütmek durumundasınız demektir.

Geçmiş senelerda, aileye katılan çocuğun büyüme ve gelişme aşamalarında yaşanabilecek sorunlar hususunda çözüm basitti:

Çocuk nasıl beslenecek, nasıl uyutulacak, hangi oyuncaklar alınacak, okul ödevleri nasıl yaptırılacak, gençlik zamanında ergen ile nasıl iletişim kurulacak? Tüm bu soruların yanıtları, paket program halinde yeni anne-babaya, anneanne-babaanne-dede ve hatta ebeveynlik deneyimi bulunan diğer akrabalar tarafından aktarılıyordu.

Oysa şu an, devrin değişmesi ve getirdikleri sebebiyle, yeni anne-baba olan ebeveyn, bu geçmiş deneyimlerden uzak bir yaşam sürdürüyor. Günümüz sıkıntıları geçmişe göre değişiklik gösterebiliyor. Bu iki parametre bir araya geldiğinde anne-baba’lar; eli yüzü düzgün, akıllı ve fikirli, doğru düzgün evlat yetiştirme hususunda ne yapacakları, nasıl davranacakları hususunda araştırma yapmak ve güncel doğruları yakalamayı istiyor.

Elinizdeki bu rehber kitap, çocuk yetiştirirken en sık yüz yüze kalacağınız 100 sorun hususunda siz değerli okurlarımıza yol gösterecek 100 yanıt içermektedir.

Unutmayın, ebeveynlik becerileri, sonradan öğrenilir ve geliştirilir. Bu kitap, çocuğunuzla ilişkinize olduğu kadar, bireysel gelişiminize de katkı sağlayacaktır.