1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Çizimin Sırları 1-Temel Karakalem Teknikleri Pdf indir

Çizimin Sırları 1-Temel Karakalem Teknikleri Pdf indir
0

Çizimin Sırları 1-Temel Karakalem Teknikleri pdf indir, Resim-Plastik Sanatlar türünde kaleme alınan Çizimin Sırları 1-Temel Karakalem Teknikleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Çizimin Sırları 1-Temel Karakalem Teknikleri kitabı yazar Barrington Barber tarafından kaleme alınmıştır. Çizimin Sırları 1-Temel Karakalem Teknikleri kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Çizimin Sırları 1-Temel Karakalem Teknikleri kitabın Profil Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Çizimin Sırları 1-Temel Karakalem Teknikleri pdf oku, Çizimin Sırları 1-Temel Karakalem Teknikleri PDF yandex, Çizimin Sırları 1-Temel Karakalem Teknikleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Çizimin Sırları 1-Temel Karakalem Teknikleri PDF Oku

Biraz olsun azimli ve istekli olan herkes iyi çizim yapmayı öğrenebilir ve işte bu, her düzeydeki meraklılar için kapsamlı ve pratik bir kurs niteliğinde olan Çizimin Sırları’nın başlangıç noktasıdır. Natürmorttan, bitkilere, manzaradan, hayvanlara, figür çiziminden portreye kadar geniş bir yelpazeye sahip bu kitap, uygulama yapmanız ve kendinizi geliştirmeniz için büyük bir fırsat sunarken, perspektif ve kompozisyonun da dahil olduğu birden fazla beceri ve teknikle alakalı gösterimlerle de gelişim sürecinize ivme kazandırıyor.

Çizimin Sırları’nda kullanılan gelenekselleşmiş ve kendini ispatlamış yöntemler, yüzsenelerdır sanat öğrencileri ve ressamlar tarafından kullanılmaktadır. Barrington Barber, bir öğretmen ve ressam olarak edindiği paha biçilemez deneyimini, nasıl etkili ve başarılı çizim yapabileceğinizi göstermek için sizlerle paylaşıyor. Bu alandaki deneyiminiz ne olursa olsun, resme yaklaşımını cesaretlendirici, öğretme şeklini ise ilham verici bulacaksınız.

Sayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Profil Yayıncılık