1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Çizgili Defter Pdf indir

Çizgili Defter Pdf indir
0

Çizgili Defter pdf indir, Genel İlgi türünde kaleme alınan Çizgili Defter kitap ile ilgili özet bilgiler. Çizgili Defter kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Çizgili Defter kitabı sayfadan oluşmakta olup Türkçe ile basılmıştır. ebatında olan Çizgili Defter kitabın Günışığı Kitaplığı tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Çizgili Defter pdf oku, Çizgili Defter PDF yandex, Çizgili Defter PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Çizgili Defter PDF Oku

Günışığı Kitaplığı’ndan 20. yıla özel “Çizgili Defter”!

Çocuk ve gençlik edebiyatımıza çiçeği burnunda bir yol çizen yayınevi Günışığı Kitaplığı’nın, edebiyat yayıncılığındaki 20. yılı için hazırladığı özel tasarım Çizgili Defter kitapçılarda! Her sayfası, yayınevinin bugüne dek paylaşımı yaptığı çocuk ve gençlik edebiyatı kitaplarından derlenen 100’den fazla alıntı ve desenle bezeli 224 sayfalık defter, özgün bir albüm niteliğinde.

Çizgili Defter’de; Sait Faik Abasıyanık, Ursula K. Le Guin, Behiç Ak, Müge İplikçi, Selim İleri, Necati Tosuner, Sema Kaygusuz, Tarık Dursun K., Neslihan Önderoğlu, Murathan Mungan, Aslı Der, Necati Güngör, Aslı Tohumcu, Melih Cevdet Anday, Gaye Boralıoğlu, Zoran Drvenkar, Cemil Kavukçu ve Oktay Akbal gibi birden fazla mühim yazarın Günışığı Kitaplığı tarafından yayımlanan kitaplarından ve seçkilerdeki yazılarından alıntılar yer buluyor.

Özenli baskısıyla dikkati çeken defterin sayfaları içinde sürprizler yaratan özgün desenler; Behiç Ak, Oliver Jeffers, Huban Korman, Mustafa Delioğlu, Betül Sayın, Sadi Güran, Sedat Girgin, Gözde Bitir, Reha Barış, Özge Ekmekçioğlu, Jacques Azam, Suzan Aral ve Peter H. Reynolds gibi mühim sanatçıların imzasını taşıyor.

Çizgili Defter, çocuk ve gençlik edebiyatımıza çağdaş bir yorum kazandıran metinleri ve desenleri, her yaştan insanın edebiyatla karşılaşmasındaki sihirli etkiyi ve bu etkinin toplumsal barışa, huzura yansımasını önemseyerek yayımlayan Günışığı Kitaplığı’ndan bir armağan niteliğinde. Edebiyatın vazgeçilmezliğini, uzman yayıncılığı, okuma hak ve özgürlüklerini savunan Günışığı Kitaplığı’nın 20. yılını taçlandıran defter, tüm kitapçı ve kırtasiyecilerde satışa sunuluyor.

Sayfa Sayısı: 224

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Günışığı Kitaplığı