1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Cihangir’de Bi Ev 2 Pdf indir

Cihangir’de Bi Ev 2 Pdf indir
0

Cihangir’de Bi Ev 2 pdf indir, Karikatür türünde kaleme alınan Cihangir’de Bi Ev 2 kitap ile ilgili özet bilgiler. Cihangir’de Bi Ev 2 kitabı yazar Oky tarafından kaleme alınmıştır. Cihangir’de Bi Ev 2 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2012 ile basılmıştır. ebatında olan Cihangir’de Bi Ev 2 kitabın Mürekkep Basım Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Cihangir’de Bi Ev 2 pdf oku, Cihangir’de Bi Ev 2 PDF yandex, Cihangir’de Bi Ev 2 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Cihangir’de Bi Ev 2 PDF Oku

Son günlerin popüler reality-show ve biri bizi gözetliyor tarzı programlarını alın, üzerine biraz soap opera sosu ilave edin ve bütün bunları, karakterleri gerçekten yaşamın içinden gelen ve her karesi 90’ların sonu ve 2000’lerin başının ruhunu görülmektediran bir çizgi öyküde birleştirin. Tarifimize son kez bir de Oky’nin keyifli gözlem kabiliyeti, çizgi tekniği ve kimi zaman okuyucuları şok eden keskin dilini de eklersek, yaşanan şey Cihangir’de Bi Ev olacaktır.

Cihangir’de Bi Ev, ilk günden bu yana kendi takipçilerini oluşturan; internette ile ilgili sayfalarca yorumlar yapılıp övgüler düzülen bir fenomen. Oky’nin tarama ucunda hayat bulan karakterler ve gençlik senelerını bunun yanı sıra yaşamış hemen herkesin yakında zamandan tanıdığı bu ev, sizi de ilk sayfalardan bu yana kendi müdavimleri arasına sokacak.

Cihangir’de Bi Ev’i okurken, kimi zaman öyküdeki karakterlerin dönemin güncel popüler kültür gelişmeleri üzerine yaptıkları sohbetlere katılmak, kimi zaman karakterlere yol yordam göstermek isteyecek ve kimi zaman da, bir çok birinin sürekli olarak olarak dile getirdiği üzere, karakterlerin maceralarında kendi yaşamınızdan izler bulacaksınız.
Her gelenin buyur edildiği bu keyifli eve siz de konuk olmaya hazır mısınız?

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Mürekkep Basım Yayın