Pdf Kitap Arşivi

Chaosmos Pdf indir

Chaosmos pdf indir, Fotograf Prestij türünde kaleme alınan Chaosmos kitap ile ilgili özet bilgiler. Chaosmos kitabı yazar Emin Altan tarafından kaleme alınmıştır. Chaosmos kitabı 24 x 36 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Chaosmos kitabın Türkçe Norgunk Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Chaosmos pdf oku, Chaosmos PDF yandex, Chaosmos PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Chaosmos PDF Oku

Burası distopik bir ülke, burası dünya çapında bir yer, burası “Chaosmos”. İnsanın işgal ettiği yerler doğa tarafından bir bir geri alınıyor bu ülkede. Yaşayanlar az önce buradaydılar ama şimdi yoklar, kıyameti beklemeden çekip gitmişler. Evlerini, fabrikalarını, uçaklarını, işkence odalarını, çocuklarının oyuncaklarını bırakıp gitmişler. Belli ki bir şeyler ters gitmiş.

Emin Altan beş yılı aşkın bir süre boyunca bu distopik ülkeyi gezdi, bu hayalet mekanları, yapıları fotoğrafladı, modern insanın doğayla girdiği savaştan nasıl yenik ayrıldığını kare kare belgeledi. Dünyaya inanmayan, onu aşmaya çalışan zihnin ödediği, ödettiği bedellerin kaydını düştü.

Bülent Erkmen’in kurgu ve dizaynıyla inşa edilen “Chaosmos” kitap olarak taşıdığı muhasebe defteri cüssesiyle bu kaydın hesabını kalem kalem tutuyor.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu