1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Çevreci Bilim Kitapları (6 Kitap Takım) Pdf indir

Çevreci Bilim Kitapları (6 Kitap Takım) Pdf indir
0

Çevreci Bilim Kitapları (6 Kitap Takım) pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Çevreci Bilim Kitapları (6 Kitap Takım) kitap ile ilgili özet bilgiler. Çevreci Bilim Kitapları (6 Kitap Takım) kitabı yazar Vijita Mukherjee tarafından kaleme alınmıştır. Çevreci Bilim Kitapları (6 Kitap Takım) kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Çevreci Bilim Kitapları (6 Kitap Takım) kitabın Damla Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Çevreci Bilim Kitapları (6 Kitap Takım) pdf oku, Çevreci Bilim Kitapları (6 Kitap Takım) PDF yandex, Çevreci Bilim Kitapları (6 Kitap Takım) PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Çevreci Bilim Kitapları (6 Kitap Takım) PDF Oku

Çevreci Bilim Kitapları ile çocuklar hem çevrelerini, dünyayı ve evreni daha yakında zamandan tanıyacaklar hem de onu nasıl kirlettiğimizi nasıl bozduğumuzu ve bunu önlemenin yollarını öğrenecekler.

8 yaşındaki birine “Küresel Isınma” yahut “Toprağın Önemi”nasıl anlatılır? Bu kitapların konuları yüzlerce şekil ve grafikle nasıl kıvraklıkla anlattıklarına şaşıp kalacaksınız! Geleceğin çevreci nesillerine Damla Yayınevi’nden fazla okunacak, çok konuşulacak, müthiş kitaplar…

Sayfa Sayısı: 96

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Damla Yayınevi