1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Çetin Ceviz ve Mucide Pdf indir

Çetin Ceviz ve Mucide Pdf indir
0

Çetin Ceviz ve Mucide pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Çetin Ceviz ve Mucide kitap ile ilgili özet bilgiler. Çetin Ceviz ve Mucide kitabı yazar Sinan Yaşar tarafından kaleme alınmıştır. Çetin Ceviz ve Mucide kitabı 12,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Çetin Ceviz ve Mucide kitabın Fom Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Çetin Ceviz ve Mucide pdf oku, Çetin Ceviz ve Mucide PDF yandex, Çetin Ceviz ve Mucide PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Çetin Ceviz ve Mucide PDF Oku

“Kedi Ağacı’ndan kafama iki tane elma düştü. Kiraz ağacından düşen iki elma! Ben daha ne olduğunu anlayamadan birisi konuşmaya başladı: ‘Gökten iki elma düştü, biri sana, birisi yanındaki köpeğe. Üçüncüsü düşmedi; çünkü o, benim elimde.’

Daha önce hiç görmediğim bir kız, ağacın dalına oturmuş, gülerek bana bakıyordu. Elinde tozlu, kalın ve eski bir defter vardı. Daha doğru düzgün yüzünü bile göremeden ağaçtan atlayıp uzaklaştı. Hergünaç bile peşinden koşamayacak kadar şaşırmış, donup kalmıştı.

Kendimi sonsuz evren içinde meteor yağmuruna tutulmuş bir gezegen gibi hissediyordum.”

Sinan Yaşar’ın ikinci kitabı olan Çetin Ceviz – Sıra Dışı Bir Arkadaşlık Hikâyesi’nde gelişen arkadaşlık bağlarını, akla hayale gelmeyen yolculukları ve uzaveyair bir çok bilinmeyen gerçekleri okuyacaksınız.