1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Çetin Ceviz ve Çetonya – Sıradışı Bir Uzay Hikayesi Pdf indir

Çetin Ceviz ve Çetonya – Sıradışı Bir Uzay Hikayesi Pdf indir
0

Çetin Ceviz ve Çetonya – Sıradışı Bir Uzay Hikayesi pdf indir, Gençlik 10+ Yaş türünde kaleme alınan Çetin Ceviz ve Çetonya – Sıradışı Bir Uzay Hikayesi kitap ile ilgili özet bilgiler. Çetin Ceviz ve Çetonya – Sıradışı Bir Uzay Hikayesi kitabı yazar Sinan Yaşar tarafından kaleme alınmıştır. Çetin Ceviz ve Çetonya – Sıradışı Bir Uzay Hikayesi kitabı 64 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 12,5 x 19,5 ebatında olan Çetin Ceviz ve Çetonya – Sıradışı Bir Uzay Hikayesi kitabın 1. Basım Fom Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Çetin Ceviz ve Çetonya – Sıradışı Bir Uzay Hikayesi pdf oku, Çetin Ceviz ve Çetonya – Sıradışı Bir Uzay Hikayesi PDF yandex, Çetin Ceviz ve Çetonya – Sıradışı Bir Uzay Hikayesi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Çetin Ceviz ve Çetonya – Sıradışı Bir Uzay Hikayesi PDF Oku

“Tıpkı Dünya’mıza andıran bir gezegenin üzerindeydim. Yerde toprak, toprak üzerinde bitkiler vardı. Bitkiler olduğuna göre, su ve oksijen de olmalıydı. Bunları, bir saniyeden daha kısa bir sürede kafamdan geçirirken maskelerimize gelen ikaz ile oksijenin varlığını da anlamış olduk. İkimiz de maskelerimizi çıkardık ve yürümeyi yeni öğrenen bir bebek şaşkınlığıyla etrafımızı incelemeye başladık. Kocaman ve bomboş bir gezegenin üzerinde, yalnızca iki kişiydik. Her şeyi en baştan başlatabilirdik.”

Sinan Yaşar’ın bi hayli beğeni alan kişiliği Çetin Ceviz’in soluksuz ilerleyen macerası Çetin Ceviz ve Çetonya – Sıra Dışı Bir Uzay Hikâyesi’nde uzayın bilinmezliklerini, dede-torunun cesaretleriyle besledikleri umutlarını, bilim bireylerinın keşif yapmaveyair o dinmek bilmez iştahlarını ve başka gezegenlere yolculuk ettikçe Dünya’mızdaki yaşamın o müthiş benzersizliğini okuyacaksınız.

Okur Profili: 3. Ve 4. Sınıflar