Pdf Kitap Arşivi

Çetin Ceviz Pdf indir

Çetin Ceviz pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Çetin Ceviz kitap ile ilgili özet bilgiler. Çetin Ceviz kitabı yazar Sinan Yaşar tarafından kaleme alınmıştır. Çetin Ceviz kitabı 12,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Çetin Ceviz kitabın Fom Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Çetin Ceviz pdf oku, Çetin Ceviz PDF yandex, Çetin Ceviz PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Çetin Ceviz PDF Oku

“Herkese Merhabalar. Ben Çetin Ceviz. En sevdiğim oyuncaklarım tornavidalarım, kablolarım, pillerim, lambalarım olmuştu. Ufak tefek icatlarım da vardı tabii ama bu icatlar Fen ve Teknoloji dersinin ödevi için yeterli değildi. Çok daha büyük bir şey yapmalıydım. Tüm kasabada ses getirmeliydi. Herkes onu konuşmalıydı. Sıra dışı olmalıydı…
 
Sonra bir fotoğrafa rastladım evde. Dedem ve ben… Babama ve bana çok andıran bu adam, beni kucağına almış, gülümsüyordu… Birdenbire harika bir fikirle kendime geldim. Bana icat yapmamda yardım edecek kişi karşımda gülümsüyordu. Uçmayı öğrenen bir devekuşu kadar mutluydum. Hayalimde, saatte doksan kilometre hızla dedeme doğru koştum…”
 
Sinan Yaşar’ın ilk kitabı olan Çetin Ceviz – Sıra Dışı Bir Ödev Hikâyesi’nde gelişen aile bağlarını, akla hayale gelmeyen icatları ve bir çok hayvanın bilinmeyen ayrıntı kısmını okuyacaksınız.

 

 

Resimleyen: Büşra Çakmak
Yayına Hazırlayan: Sima Özkan
Kapak Tasarımı: Hüseyin Özkan

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu