Edebiyat Kitapları

Çemberin Dışı Pdf indir

Çemberin Dışı pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Çemberin Dışı kitap ile ilgili özet bilgiler. Çemberin Dışı kitabı yazar Hilal Bebek tarafından kaleme alınmıştır. Çemberin Dışı kitabı 232 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Çemberin Dışı kitabın 1. Basım Tara Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Çemberin Dışı pdf oku, Çemberin Dışı PDF yandex, Çemberin Dışı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Çemberin Dışı PDF Oku

Değişim, gelişim ve bilginin değer olarak yüceltildiği böylesi bir çağda labirentin içinde “istediği yöne” giden fareler gibiyiz.
Din, gelenek, kültür, bilim, coğrafya, politika, aile, çevre… Hepsi düşünce ve seçimlerimizin etrafına görünmez çemberler çizmekte. Bilinçli kararlar aldığımızı zannediyoruz. Duvara çarptığımız için geri döndüğümüzün farkında değiliz.
Peki, bu oyundan çıkmak olabilecek mü? Çizilmemiş çiçeği burnunda yollardan giderek düşünmek olabilecek mü? Yazılmış algoritmaları alt edip kendi yazılımımızı yaratmak olabilecek mü?
Gerçekten neyi istediğimizi, neye ihtiyacımız olduğunu, ne yapacağımızı, neyin doğru neyin yanlış olduğunu biz mi belirliyoruz?
Psikolog Hilal Bebek, bilmek, gelişmek, genişlemek ve büyüyebilmek için etrafımızı çeviren çemberler üzerine düşünmeye davet ediyor bizi. Merak ve soru işaretlerine tutunarak fark etmemiz gereken çemberleri sorgulatıyor.
Dar çemberlerimizden çıkabilmek, adını bir türlü koyamadığımız bunaltılara çare bulabilmek için ‘Çemberin Dışı’nı keşfetmeye ne dersiniz?

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu