1. Anasayfa
  2. Din Kitapları

Celcelutiye Sufilerin Saklı Hazinesi Pdf indir

Celcelutiye Sufilerin Saklı Hazinesi Pdf indir
0

Celcelutiye Sufilerin Saklı Hazinesi pdf indir, Tasavvuf türünde kaleme alınan Celcelutiye Sufilerin Saklı Hazinesi kitap ile ilgili özet bilgiler. Celcelutiye Sufilerin Saklı Hazinesi kitabı yazar Kubilay Aktaş tarafından kaleme alınmıştır. Celcelutiye Sufilerin Saklı Hazinesi kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Celcelutiye Sufilerin Saklı Hazinesi kitabın Selis Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Celcelutiye Sufilerin Saklı Hazinesi pdf oku, Celcelutiye Sufilerin Saklı Hazinesi PDF yandex, Celcelutiye Sufilerin Saklı Hazinesi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Celcelutiye Sufilerin Saklı Hazinesi PDF Oku

Basit rastlantıların büyük fırsatlar getirdiğini iyi bilenlerdensin, kutlarım.
Peki, bu sırrı elde etmeyi nasıl başardın? Bunu eskiden yaptığın bir iyiliğe mi, yoksa engel olduğun bir kötülüğe mi borçlusun? Yoksa bu sırrı hak edecek, harika bir şeyler mi yaptın?
Aslını söylemek gerekirse hayır… Çünkü bazı kapılar yalnızca içeriden açılır.
“Ben ilmin şehriyim. Ali o şehrin kapısıdır.”
Milyarlarca insan geçti Allah Resulü’nün (s.a.v) sözünü ettiği bu kapının önünden…
Kapının ardındaki sırrı merak edenlerden bir diğeride sensin. Tokmağına sen dokunuyorsun yalnızca. Kıymetini bir tek sen bildin, değil mi?
Hayır, hayır. Bu yanlış. Belki sayısız insan bildi kıymetini bu kapının. Hz. Ali, Zeynel Âbidin, İmam-ı Gâzâli, Bediüzzaman Said Nursi ve daha niceleri…
Ama yine de sana anlatacağım sır, yalnızca sanadır. Kimse o sırla sana, şimdi senin kendine yaptığın kadar büyük bir iyilik yapmamıştır.
Sen bir yolcusun. Ebediyete namzet kutsal bir misafirsin. Hoş geldin! Lütfen dur, soluklan biraz, kendini kutla!
İşte sana dünya çapında çok az insanın bildiği kudsî gizler hazinesi: Sufilerin Saklı Hazinesi: Celcelutiye…

Gizli Telkinle Kur’an Terapisi ve Simya: Kur’an’da Şifa Sırları’ndan sonra Kubilay Aktaş’ın kaleminden şimdi de “Sufilerin Saklı Hazinesi: Celcelutiye” şerhi…

Bu kitabın armağansi olarak verilen dvd’de bilinçaltımızı yenileyen özgün müzik ve sohbetler var. Ayrıca ünlü hafız İhsan Atasoy Celcelutiye’yi otantik metninden siz değerli okurlarımız için okudu.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 400

Baskı Yılı: 2016

e-Kitap:

Format:

Sayfa Sayısı: 328

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: Selis Kitaplar