1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Çekirdek-Tolstay’dan Çocuklar için Öyküler-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri Pdf indir

Çekirdek-Tolstay’dan Çocuklar için Öyküler-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri Pdf indir
0

Çekirdek-Tolstay’dan Çocuklar için Öyküler-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Çekirdek-Tolstay’dan Çocuklar için Öyküler-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Çekirdek-Tolstay’dan Çocuklar için Öyküler-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitabı yazar Lev Nikolayeviç Tolstoy tarafından kaleme alınmıştır. Çekirdek-Tolstay’dan Çocuklar için Öyküler-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitabı 13 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Çekirdek-Tolstay’dan Çocuklar için Öyküler-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri kitabın Türkçe İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Çekirdek-Tolstay’dan Çocuklar için Öyküler-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri pdf oku, Çekirdek-Tolstay’dan Çocuklar için Öyküler-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri PDF yandex, Çekirdek-Tolstay’dan Çocuklar için Öyküler-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Çekirdek-Tolstay’dan Çocuklar için Öyküler-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri PDF Oku

Büyük usta Tolstoy yaşarken dünya çapında ünlü olmuş ve zamanının ötesini bile aydınlatacak muhteşem eserler vermişti. Yazar, bunun yanı sıra on üç çocuğu olan bir aile babasıydı. Bu nedenle çocukları da asla unutmadı ve büyüyünce akıllı ve iyi insanlar olmaları için öğretmek istediği her şeyi öykülerle anlattı.

Çocukları çok iyi tanıyan yazar, kurnaz kirpiler, köpek balıkları, kedi yavruları, afacan çocuklar ve hatta fillerin başından geçen, birbirinden enteresan öykülerle ufakleri eğlendirmeyi de ihmal etmiyor.