1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Carte d’or’dan Tatlı Sırlar Pdf indir

Carte d’or’dan Tatlı Sırlar Pdf indir
0

Carte d’or’dan Tatlı Sırlar pdf indir, Yemek ve Tatlı türünde kaleme alınan Carte d’or’dan Tatlı Sırlar kitap ile ilgili özet bilgiler. Carte d’or’dan Tatlı Sırlar kitabı yazar Rachel Allen Bengi Kurtcebe tarafından kaleme alınmıştır. Carte d’or’dan Tatlı Sırlar kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Carte d’or’dan Tatlı Sırlar kitabın Boyut Yayın Grubu tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Carte d’or’dan Tatlı Sırlar pdf oku, Carte d’or’dan Tatlı Sırlar PDF yandex, Carte d’or’dan Tatlı Sırlar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Carte d’or’dan Tatlı Sırlar PDF Oku

Dondurmadan ilham alan, hazırlanması kolay, yemesi çok zevkli tam 75 tatlı tarifinin bulunduğu Carte d’Or’dan Tatlı Sırlar özel sunumuyla, şık kutusunda sizi bekliyor…

İster çay saatinde, ister yemekten sonra her güne uygun tarifler…

Sadece 10 dakikada hazırlayabileceğiniz pratik uygulamalar…

Hem formunu korumak hem de tatlıdan uzak kalamayanlar için dondurmanın başrolde olduğu, düşük kalorili kuplar…

Biri “Le Fırın” isimli ünlü butik pastanenin sahibi Bengi Kurtcebe, diğeri gerek kitapları gerekse TV programlarıyla dünya çapında bir üne sahip olan “İrlandalı yemek kraliçesi” Rachel Allen olmak üzere iki “tatlı ustası” tarafından Carte d’Or’a özel hazırlanan çok özel reçetelerden bir araya gelen olağanüstü bir lezzet kitabı…

Bengi Kurtcebe; bu kitapta hepimizin bildiği ve sevdiği “Piramit Pasta”nın parmak ısırtan dondurmalı versiyonundan, şişirdiği balonlarla hazırladığı çikolata kaselerine kadar bir çok keyifli ve enteresan tarifini yazdı ve uyguladı. Rachel Allen ise baklavaya dondurmayla kattığı yorumdan hurmalı tarta, şeftalili yaz kompostosundan Antep fıstığı, gül suyu ve lokumlu saray dondurması tarifine kadar geleneksel lezzetlerimizi pratik ve özel sunumlara dönüştürdü.

Carte d’Or’dan Tatlı Sırlar; kimi işten eve geldiğinizde kendinizi şımartmak için yapacağınız ufak kaçamak tarifler, kimi ise özel davetlerinizi renklendirmek için hazırlanmış, birbirinden kışkırtıcı reçetelerden oluşuyor.

Evinizde basit bir şekilde bulabileceğiniz malzemelerle, hazırlık ve pişirme süreleri, sıra sıra anlatımlı pratik uygulamaları, şeflerin her tarife özel bir sırrı ve tamamı renkli görselleri eşliğinde Carte d’Or’dan Tatlı Sırlar’daki tariflerden ilk önce hangisini hazırlayacağınıza karar verirken fazla zorlanacaksınız.

Sayfa Sayısı: 176

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Boyut Yayın Grubu