1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Çapulcu musun Vay Vay? Pdf indir

Çapulcu musun Vay Vay? Pdf indir
0

Çapulcu musun Vay Vay? pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Çapulcu musun Vay Vay? kitap ile ilgili özet bilgiler. Çapulcu musun Vay Vay? kitabı yazar Muzaffer İzgü tarafından kaleme alınmıştır. Çapulcu musun Vay Vay? kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Çapulcu musun Vay Vay? kitabın Bilgi Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Çapulcu musun Vay Vay? pdf oku, Çapulcu musun Vay Vay? PDF yandex, Çapulcu musun Vay Vay? PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Çapulcu musun Vay Vay? PDF Oku

Kitaplarıyla milyonlarca okura ulaşan, adı edebiyat ve sinema ödülleriyle anılan ve ülkemizin en fazla okunan yazarı Muzaffer İzgü, öyküde gülmeceyi her zaman canlı tutmayı başarıyor. Titiz bir gözlem gücünün, hoşgörüyü elden bırakmayan bir eleştiriyle bütünleştiği; sağlıklı gülmecenin, somut gerçeği aşan sıcak, iyimser ve parıltılı bir sentez şekilinde göz doldurduğu yapıtların yazarı Muzaffer İzgü’nün yeni öykü kitabı ÇAPULCU MUSUN VAY VAY!…

Fazla söze gerek var mı?…

Toplumsal kara mizahın keskin gözlü, sivri kalemli ustasından yine tansiyonunuzu ölçen bir kitap.

Nerede durduğumuzu, olaylara ve durumlara nereden baktığımızı, neye nasıl yaklaştığımızı acımasız ama doğru biçimde sunan, değişen toplumsal gerçekleri görülmektediran öyküler.

Edebiyat dünyasının bol ödüllü yazarı Muzaffer İzgü, titiz bir gözlem gücü, hoşgörüyü elden bırakmayan bir eleştiriyle bizi bize gösteriyor.

Sayfa Sayısı: 160

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: Bilgi Yayınevi