1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği Pdf indir

Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği Pdf indir
0

Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği pdf indir, türünde kaleme alınan Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği kitap ile ilgili özet bilgiler. Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği kitabı yazar H. Cem Çorapçı tarafından kaleme alınmıştır. Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği kitabı 328 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği kitabın 1. Basım Az Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği pdf oku, Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği PDF yandex, Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği PDF Oku

Uzaylılar antik çağda dünyamızı ziyaret ettiler mi? Geride ne tür izler bıraktılar? Dünyanın dört bir yanına yayılan enteresan arkeolojik bulgular neyi gösteriyor? Bütün bu sorulara ve çok daha yükseksına yanıt arayan bu ilgi çekici kitap serisinin ilkinde; dünyanın başka bir köşesindeki gizemlerle tanışacak bir çok antik çağ eseri ve kalıntısına bambaşka gözlerle bakmaya başlayacaksınız.

“Çağlar Boyu Gizlenen UFO Gerçeği” dinozorlar zamanından, antik çağlara, oradan günümüze kadar gelen yerküre üzerindeki dünya dışı varlıklara ait olduğu düşünülen bazıları 50 milyon yıl kadar eskiye uzanan ispatları konu alıyor. Mağaralar çizilmiş enteresan araç ve canlıların fotoğrafları, mitolojik kaynaklar, rönesans tablolarında bulunan çizimler, arkeolojik eserler, bulunan ve tanımlanamayan canlıların kalıntıları gibi bir çok bilgi ve belge bu kitap serisinde mercek altına alınan konulardan yalnızca birkaçı…

Akıl almaz astronomik bilgiler… Yüksek teknolojili araçlar… Süper sonik silahlar… Bugünün modern bilimine ait bu örnekler binlerce yıl önce ortaya çıkmış olabilirler mi? Atalarımızın bu yüzyılda bildiğimizden fazla daha ileri bir bilimsel bilgiye sahip olmaları olabilecek mü?
Antik metinler, folklor ve sanat; disk şeklinde uçan cisimleri, ateş saçan arabaları anlatıyor. Bunlar dünya dışı zeki varlıkların uzay araçları olabilirler mi? Yıdızlardan gelen ziyaretçiler arkalarında bizlere ne gibi armağanlar bıraktılar?

İşte bu kitapla birlikte bu sorulara yanıtlar arayacağız.