1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Büyükler için Aktivite Kitabı Pdf indir

Büyükler için Aktivite Kitabı Pdf indir
0

Büyükler için Aktivite Kitabı pdf indir, Genel İlgi türünde kaleme alınan Büyükler için Aktivite Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. Büyükler için Aktivite Kitabı kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Büyükler için Aktivite Kitabı kitabı 64 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 19 x 27 ebatında olan Büyükler için Aktivite Kitabı kitabın 1. Basım Arunas Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Büyükler için Aktivite Kitabı pdf oku, Büyükler için Aktivite Kitabı PDF yandex, Büyükler için Aktivite Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Büyükler için Aktivite Kitabı PDF Oku

Hayat aslında hep aynı değil mi?

Diziler ve filmler, sosyal platform, günlük rutin işler derken geçip giden zaman… Peki, bu sıradan yaşamın içinde yetişkinler için bir aktivite kitabı nasıl olurdu?

Kitap ve aktivite denince hep çocuklar geliyor aklınıza, değil mi? Peki, o zaman biraz çocuklar gibi düşünelim mi?

Her türlü dertten uzak, pırıl pırıl bir zihinle aktivitelerin büyüsünde kaybolmak… Çocuklar gibi heyecan duyacağınız, fakat siz büyükler için hazırlanmış aktivitelerle zamanı unutmak… Aktiviteleri çözerken başka hiçbir şey düşünmemek… Kendimizin de en az çocuklar kadar kıymetli bulunduğumuzu aklımıza getirmek…

Dikkat ettiniz mi? Bunları düşünmek bile mutlu etmeye yetiyor aslında!

Mantık soruları, zorlu labirentler ve renklerin dünyası ile değişik bir deneyime hazır mısınız?

Kendinize vakit ayırmayı unutmayın!
Sağlığınız için biraz zihin jimnastiği size iyi gelecektir.