1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Büyük Fikirler El Kitabı Pdf indir

Büyük Fikirler El Kitabı Pdf indir
0

Büyük Fikirler El Kitabı pdf indir, Tarih türünde kaleme alınan Büyük Fikirler El Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. Büyük Fikirler El Kitabı kitabı yazar Daniel Smith tarafından kaleme alınmıştır. Büyük Fikirler El Kitabı kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Büyük Fikirler El Kitabı kitabın Salon Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Büyük Fikirler El Kitabı pdf oku, Büyük Fikirler El Kitabı PDF yandex, Büyük Fikirler El Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Büyük Fikirler El Kitabı PDF Oku

Arka Kapak Yazısı

 

İnsanlık tarihinde -din, bilim, felsefe, tıp, psikoloji, siyaset, ekonomi ve sanat- alanlarındaki en mühim ve kalıcı fikirlerin bir kısmı araştırılmış ve her biri kısa, erişilebilir bir biçimde sunulmuştur.

Büyük Fikirler; içinde yaşadığımız dünyayı, dünya çapındaki yerimizi, geçmişi şekillendiren yolları ve geleceği şekillendirecek şekilleri kökten değiştiren kavramlar ve kuramlardır. Bunlar, insan uygarlığı üzerinde büyük bir etkisi olan fikirlerdir ve insan marifetinin tüm disiplinlerinden gelmektedirler.

Konuları ise -Yaratılış Mitolojisi, Varoluşçuluk, Görelilik, Uzay Seyahati, Geometri, Etik, Davranışçılık, Genetik, Savaşlar, Ulus Devleti, Anarşizm, Kapitalizm, Klasik Sanat ve Mimarlık, Rönesans, Kaos Teorisi- ve daha birden fazla şeyi kapsar.

Bu bilgi dolu, açık, kısa, erişilebilir ve çok yönlü kitap -Dünya düşünce tarihinin- en mühim ilkelerinden 150’sine mühim bir giriş yapmaktadır.

Her harfiyle okuyucusuna katkı sağlayacak eser, başvuru kitapları içinde yerini almıştır. Elinizden düşüremeyeceksiniz!

Eser Neleri İçeriyor?

-Bilinen ve bilinmeyen bir çok buluş ve kavramın kısa ve öz bilgisi

-Tarihteki en mühim fikirlerin 150’sine erişilebilen bir rehber

-Dünyayı şekillendiren büyük fikirlere muazzam bir giriş

-Görsel ve şekiller ile desteklenmiş zengin içerik