1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Büyücü Kız Madoka Magica Cilt – 1 Pdf indir

Büyücü Kız Madoka Magica Cilt – 1 Pdf indir
0

Büyücü Kız Madoka Magica Cilt – 1 pdf indir, türünde kaleme alınan Büyücü Kız Madoka Magica Cilt – 1 kitap ile ilgili özet bilgiler. Büyücü Kız Madoka Magica Cilt – 1 kitabı yazar Magica Quartet tarafından kaleme alınmıştır. Büyücü Kız Madoka Magica Cilt – 1 kitabı 146 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13 x 19 ebatında olan Büyücü Kız Madoka Magica Cilt – 1 kitabın 1. Basım Komik Şeyler tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Büyücü Kız Madoka Magica Cilt – 1 pdf oku, Büyücü Kız Madoka Magica Cilt – 1 PDF yandex, Büyücü Kız Madoka Magica Cilt – 1 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Büyücü Kız Madoka Magica Cilt – 1 PDF Oku

Madoka Kaname arkadaşı Sayaka Miki gibi ortaokula giden sıradan bir kızdır. Bir gün karşılarına kediye andıran Kyubey adında bir hayvan çıkar.

Kyubey onlara bir dileklerini gerçekleştirebileceğini söyler. Lakin buna karşılık olarak ise büyücü kız olup cadı denen varlıklara karşı savaşmaları gerekmektedir. Bu tekliften bir gün sonra Homura Akemi adında başka bir kız gelip Madoka’ya bu teklifi ne olursa olsun kabul etmemesini tembihler. Bölümler ilerledikçe çelişkiler büyüyecek ve ortaya çok daha korkunç ve karanlık gerçekler çıkacaktır.